Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti ossze jonnetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti ossze jonnetek egy nalatok alacsonyabb de jotestu, jokepu sraccal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 23:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2014. jan. 4. 00:00
 12/23 Pretty_Fighter ***** válasza:

Igen

Milyen magas vagy?:)

2014. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mennyi a kulönbég?
2014. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Alacsonyabbal? Ne röhögtess.
2014. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Nálam ez mindig is ki volt zárva.


Én nem tudok férfiként tekinteni arra aki alacsonyabb nálam, ezáltal vonzódni sem tudok hozzá. Nem tehetek róla, ez van.


Én 175 centi vagyok, a férjem 190. Így pont jó:)


27/N

2014. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hat alacsony nem vagyok inkabb a lany magas

amugy en 180 korul vagyok a lany meg 185.

2014. jan. 4. 00:44
 17/23 anonim ***** válasza:

Én simán. A barátom 165 centi körüli én meg 168. Kb mindenki kikosarazta mert jajj alacsony. Közben tök jó izmos teste van, jóképű, baromi okos, irtó kedves velem, céltudatos, férfias... Tök jó pasi. Nem értem a nőket néha, engem nem zavar a magasság a férfiasság szerintem nem itt kezdődik.

(És volt egy szexpartnerem hasonló paraméterekkel, egyszerűen elképesztően vonzó fickó volt)

22L

2014. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Én bukom a magas fiúkra,de jelenleg egy nálam alacsonyabb srác tetszik és nem nagyon érdekel,hogy mennyivel alacsonyabb. ;)

16/L

2014. jan. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sajnos 15-ös válasz igaz rám is. Épp most utasítottam el egy srácot emiatt. Nem így terveztem próbáltam megszeretni de nem tudok vonzódni hozzá mert alacsonyabb és elég előnytelen külsejű is. Szóval sajnos úgy tűnik nekem is számít. Mindig is a magasabb pasik jöttek be. 25/L
2014. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mindig is azt vallottam, hogy a férfi legyen magas, nem bírom elviselni, ha alacsony.


Aztán megismertem a párom :D

Jóképű, jó testű, tényleg szuper a megjelenése. Csak kicsit alacsony, na és? Azt nem bírom, ha valaki az alacsonysága miatt sír, hogy ő ezért most nem lehet férfias. De a párom pont nem ilyen. Határozott, céltudatos, olyan férfi, aki mellett nincs mitől félnem, minden problémát megoldunk. Érdekes, még apukámra is ilyen benyomást tett, pedig őt igazán nehéz meggyőzni.

Ja és azóta elhagytam a magas sarkú cipőket és nem fáj a lábam :D

2014. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!