Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elijesztem a fiukat?

Figyelt kérdés

Tegyuk azt, hogy mar beszeloviszonyban vagyok egy fiuval.

Kezdjuk megismerni egymast, elmegyunk kiallitasokra, meginni valamit.

Mar kezdtem unni, hogy a harmadik sraccal jatsszuk ugyan ezt, hogy egy-ket randi, aztan a jobbik szoveg, hogy maradjunk baratok.

Ma megkerdeztem a negyedik sracot, aki kikosarazott, hogy mi a baj velem szerinte, azt mondta, hogy sertem a ferfiak egojat. Ennek a miertjere azt felelte, hogy muveletlennek, tehetsegtelennek es butanak erzi magat mellettem.

Ha mar kiallitasra megyunk vagy teazoba, akkor gondolhatjak, hogy nem vagyok koagyu, akkor mi a problema?

A kulsommel meg vagyok elegedve, kicsit alacsony vagyok, normal aranyokkal, sotet, vallig ero frufrus hajam van, aranylag noiesen oltozkodok, nem vagyok rommatetovalva vagy piercingelve...

Szerintetek?

17L (18-22 eves fiukrol van szo. Bocsanat az ekezetek hianyaert, kulfoldi kiosztasu a laptopom.)



2014. jan. 4. 00:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rossz pasikat fogtál ki, ennyi.
2014. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Paulik Áron ***** válasza:
Ne add fel a keresést, és ne add alább a mércét! Előbb-utóbb kifogsz egy srácot, aki eléri a te IQ-tartományodat és nagyon jól meglesztek :)
2014. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint eddig olyan fiúkat fogtál ki, akiket zavar, ha egy lány okosabb, műveltebb náluk. Ez van. Bár az is lehet, hogy a stílusoddal, modoroddal van a baj, azzal, ahogy esetleg megmutatod a tudásodat.

De ez is csak találgatás, biztosat csak azok tudnak mondani, akikkel ismerkedsz/ismerkedtél.

2014. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Viselkedj bután nem tudom:D ne iilyen fiukkal kezdj ki :) hagyd szo h ő is szóhoz jusson fiuk szeretnek irányítani hagyd h irányítsa a beszélgetést, nevess sokat , mosolyogj rá
2014. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tuti nem veled van a probléma,csak nem voltak megfelelőek az alanyok! ;)
2014. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem villogtatom a tudasom, de ha valamiröl eszembe jut valami, akkor azt altalaban megmondom, es egyaltalan nem vagyok bobeszedu, boven beszel a masik fel is:)
2014. jan. 4. 01:09
 7/11 anonim ***** válasza:
írj:DD
2014. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ismerkedési problémáim vannak. El se jutok az első randiig már is lekoptatnak.

19/F

2014. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok pasinak ijesztő lehet egy okos lány/nő. De csak a gyengéknek... Egy előttem szóló jó mondta: nem kell félni, majd egyszer találkozol olyan sráccal akit nem zavar ha okos vagy! A lényeg, hogy ad magad! :) 20/F
2014. jan. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
éretlen pasikat fogtál ki, ennyi
2014. jan. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!