Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljem túl, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl, hogy nem kellek neki?

Figyelt kérdés

4 hónapja "vagyok" együtt a barátommal. Az ismerkedést nyomulást anno ő kezdeményezte, nagyon óvatosan bántam vele, mert tudtam hogy nagy csajozógép, lassan engedtem közel, vártunk a szexszel is egy jó ideig. Nagyon sokban hasonlítunk, mindig tudjuk, mit akar a másik.

A lényeg, hogy az egyetlen gond vele, hogy 2 másik városban tanulunk, és az együtt töltött napok után ő úgy viselkedik mintha nem is léteznék. Felvállal, haverjai, barátai, szülei előtt, de van hogy csak úgy elfelejt, 4-5napra. Miért csinálja ezt? Nem dugni jár hozzám, ennek nincs értelme, akárkit összeszedhetne ott ahol tanul, mint régen... Szeret engem, de ezt nem tudom elviselni. Most is elfelejtett egy hete nem ír, nem hív, szilveszterkor azt se tudom hol volt, ebben az évben még nem is találkoztunk.

Ilyenkor mivan??


2014. jan. 4. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy.
2014. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudja mi kell a nőnek. Ha odafigyelne rád és gyakran keresne te letojnád és megcsalnád valakivel a háta mögött. Így meg folyton rágondolsz, zavar, hogy letoj téged. Egyszerű pszichológia az egész...
2014. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress másikat lehet, nem ő az igazi csak az időt húzod vele. Előtted az élet, nem szabad leragadni olyan fiúnál aki ilyen.
2014. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem dugni jár hozzám, ennek nincs értelme, akárkit összeszedhetne ott ahol tanul, mint régen..."


Nem értem a logikát, miből gondolod, hogy nem szedett össze? Talán csak szeret téged is dugni néha.

2014. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
te is tudod jól hogy ez nem kapcsolat. minél elöbb vess véget ennek, ne alázkodj meg jobban.
2014. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja igazatok van. köszi, hogy nem kíméltetek.
2014. jan. 4. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csajozógép". Nincs több kérdésem. Te még hiszel a mesékben, pedig kutyából nem lesz szalonna. "Akárkit összeszedhetne". Sajnos a jelek szerint meg is tette.

Ennek hatására változik meg a viselkedése veled szemben. Amikor éppen nem keres akkor tutira veheted, hogy mást igen. Nálunk ugyanez volt és ki is derült, hogy volt még 2-3 csaj akivel összejárt.

Én kidobtam és nem bántam meg.

2014. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!