Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a párom Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a párom Facebook fiókjába, az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Ha a bnőtök belenézne nagyon haragudnátok. Ha szólnék neki hogy ne hagyja nyitva mert félek hogy belenézek az gáz?
2014. jan. 4. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Valójában gáz, mert belemászol a magánéletébe.


Az enyémbe nyugodtan belenézhetne, előtte nincs titkolnivalóm. Olyat úgy se talál, ami nyugtalanságra adna okot, az üzleti dolgaim meg szerintem nem érdekelnék.

2014. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen az !
2014. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Paraszt egy dolog. Persze ha nincs mit titkolni, oké, de paraszt egy dolog.
2014. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ha nem találtál semmit akkor gáz,mert nem volt okod:D
2014. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen. Nem bízol benne?
2014. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 WheneverYouWant ***** válasza:
Ez egy női inger.. Olyan mint mikor egy férfi meglát egy sört. Ha a nő meglátja a palija facebookját nyitva nemtud ellenálni... Szerintem nyugodtan hagyja nyitva előtted te meg nyugodtan olvasd csak el. így nem lesznek titjkaitok egymás előtt..
2014. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek.


Engem nem zavar ha a barátnőm belenézne a cuccaimba. Én ilyen "nyilt" kapcsolatban szeretek élni, csak hogy jelezzem hogy bízok abban hogy bízik bennem. De ezt viszont is elvárom.

2014. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Galaxis. ***** válasza:
Kérd meg rá és ne pedig nyomoz utána. Ha rendes hozzád ő maga engedi meg és nem fog haragudni hanem észreveszi, hogy szereted és azért... :)
2014. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kavart senkivel, akkor nincs miért félnije, egyébként pl. a hugom és a barátja ismerik egymás jelszavát, és szabadon használják egymás facebook-fiókját!
2014. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 WheneverYouWant ***** válasza:
Írok megint mert sok barom az írkálta hogy paraszt dolog belenézned.. NEEEMMMÁRRRRR.... meg magánélete.... Ha együtt vagytok ne legynek már titkaitok egymás előtt... kapcsolat elején még jóhogy gáz de azért egy idő után alap dolog szerintem hogy nincsenek titkok.
2014. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!