Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hisznek bennünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hisznek bennünk a szüleim és mit tehetnék, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Nemsokára 3,5 éve lesz annak, hogy együtt vagyunk a barátommal. Mind a ketten 20 évesek vagyunk. Nagyon szeretjük egymást, egymással képzeljük el az életünket.

Viszont ha a szüleimmel beszélek a jövőről, folyton azt mondogatják, hogy minek akarok ilyen hamar elköteleződni, miért nem ismerkedek még. Pedig bírják a barátomat, semmi bajuk nincs vele, én pedig soha nem voltam az a típus, aki gyakran cserélne partnert. Barátom előtt is csak egy másfél éves kapcsolatom volt, semmi több, szóval ezért sem értem, miért mondogatják.

Nem értem, miért nem hisznek bennünk, és abban, hogy együtt fogunk maradni. Az eljegyzés is elég gyakori téma mostanság.

Ők is eljegyezték már egymást 20 évesen. Nem értem, miért nem hisznek bennünk. Nekem ez nagyon rosszul esik. :(



2013. dec. 26. 21:16
 1/7 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
ez azért van mert a szüleid reálisak :) a statisztika sajnos nem áll az oldaLUNKon :) lehet hogy ti lesztek az 1000 ből az az 1 kivétel, de ez nem valószinű :)
2013. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:

rosszat nem akarnak....

ennél néha durvább dolgokat is elkövetnek a szülők :((((

2013. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak nekem ez azért kicsit rosszul esik. :(
2013. dec. 28. 13:24
 4/7 Költőnő? ***** válasza:

néha olyan hülyék tudnak lenni és nem veszik észre, egyes ilyen dolgaikkal mennyire tudnak bántani.

egy dolgot tehetsz sztem.

komolyan elmondod nekik, h ez neked így tényleg de tényleg nagyon rossz.

ha ennek ellenére folytatják, akkor pedig lehetőségeidhez mérten elengeded a füleid mellett.

2013. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. dec. 29. 16:32
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

remélem, meghallják ténylegesen amit mondasz nekik :(

sok sikert hozzá!

2013. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is nagyon remélem...
2013. dec. 31. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!