Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg túl reagalom? Vagy jogosan esik rosszul amit csinál? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátom (24) az utóbbi időben elég sűrűn eljár a haverjaival iszogatni bulizgatni van köztük lány is. Én nem ismerem őket elég messze lakunk egymástól.

nekem nagyon rosszul esik én nem járok semerre nincs is rá időm mert dolgozok mellete még suliba járok. amikor szóvá tettem neki azt mondta hogy hisztis vagyok és hogy a semmin balhézok.


2013. dec. 25. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Értelem szerűen van rizikó faktor, de nem kötheted ki egy póznához és csak akkor mehet bárhova ha te is ott vagy. Szerintem abba semmi baj nincs ha az ismeretségi körével is foglalkozik. Neked is rosszul esne.
2013. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne, nincs értelme az egésznek.

Nem látom, milyen jogon mondhatnád, hogy ő is maradjon otthon.

2013. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!