Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már mindig így lesz? Sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már mindig így lesz? Sose múlik el igazán?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve boldog párkapcsolatban élek, imádom a barátom, tökéletes a kapcsolatunk.

De ma éppen facebookon irtást rendeztem a régebbi üzeneteim között, és én marha, elolvastam párat, amit az első szerelmemmel váltottunk... 2 éve már, hogy szakítottunk, túl vagyok rajta, de most, hogy elolvastam, miket írt búcsúzóul (ő szakított velem, persze személyesen, de utána még volt olyan aranyos, hogy szóba állt velem), hát valahogy nekiállt hiányozni... Sose fog ez az érzés elmúlni? Az első szerelemnek mindig nyoma marad?

Ilyenkor, szégyen, nem szégyen, de kicsit elbizonytalanodom, hogy ha odajönne hozzám, hogy tévedett, mégis én kellek neki, akkor nem tudom, hogy ellent tudnék-e állni neki. Más helyzetekben természetesen nem így gondolom, csak ezekben a ritka pillanatokban, mint a mostani is. Ez normális? Elmúlik valaha ez a dolog?


Nem kérek ringyózásból meg társaiból, mert őszintén szeretem a barátom, és őszintén szerettem az első szerelmem is, és tényleg úgy gondolom, hogy túl vagyok rajta, csak ne lennének ezek az idiótaságok, mint pl elolvasom az üzeneteit (bár ha pl képen látom, vagy az új nőjével vagy valami, akkor semmi, teljesen semleges érzés...).


Előre is köszönöm a kultúrált és megértő válaszokat!


21/l


2014. jan. 4. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A legelső szerelmére mindenki emlékszik (jó esetben).
2014. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem az, hogy emlékszem rá, persze, hogy emlékszem, de még hiányzik is ilyenkor... És ez aggaszt, hogy ez normális-e?
2014. jan. 4. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem az első barátom egy nagy szemét volt nem is feküdtem le vele, eltelt már több mint 3/4 év szakítás óta és ha meglátnám biztos nagyon kalapálna a szívem és ha kaparna utánam és mindent megtenne akkor visszafogadnám. Pedig borzasztóan bánt velem.

Hát igen gyenge jelleműek vagyunk sajnos :S

Most nagyon sok munkám van de amint kevesebb lesz bepasizom az fix és hiszem hogy jobbat érdemelek nála és nála csak jobb lehet !!

2014. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előzőhöz hogy volt már pasim utána de mikor vége lett nekem az első pasim jutott egyből eszembe mintha megint elhagyott volna
2014. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy erre én is kíváncsi vagyok !! Úgyhogy válaszoljatok !! nem hiszem el hogy az első szerelem bitorolná egész életben a szívünket!!!
2014. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!