Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki, aki huzamosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki huzamosabb ideig "kavart" egyszerre két emberrel is?

Figyelt kérdés

Nálatok hogy zajlott ez? És végül mi lett a dolog vége? Hogy sikerült választanotok?

Nekem már egy éve tart ez az állapot, volt már egyikőjük a barátom, de közben a másik sráccal is találkoztam sokat (csóknál több nem történt), aztán elkezdtem vele járni, és közben az első sráccal is voltak dolgok... Most megint vele járok, és a másik srác gyakorlatilag a szeretőm most.

Higgyétek el, én is maximálisan elítélem ezt, és nagyon rossz ember vagyok, tudom. Ennél mélyebbre már nem igazán süllyedhetek ilyen téren.

De most mások tapasztalatai érdekelnének, akik voltak esetleg hasonló helyzetben.

Tudom ez hihetetlennek hangzik, de mindkettőjüket szeretem. Én se hittem az ilyesmiben sose, hogy ez lehetséges, de amikor benne van az ember, akkor rájön, hogy a dolgok nem olyan szabályszerűen működnek a valóságban, mint ahogy lennie kéne...

Aki nem szívesen beszélne erről itt mindenki előtt, privátban is írhat nyugodtan.


2014. jan. 4. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Van.Teljesen összezavarodtam,egyre feszültebb és idegesebb lettem,ahogyan telt az idő.Egyikük sem értette az okát.

Én szerelmes nem voltam.

2014. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erről a volt bakonynánai koleszos szobatársam jut eszembe. neki rendszeresen két nője volt. de néha előfordult a három is. nekem is volt, hogy két lányt szerettem, aztán egyikkel sem jártam :)
2014. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jah. Ráadásul mindkettőjüknek volt állandó kapcsolata. Az egyik kéznél volt, csak pótléknak, a másikba meg beleszerettem. Előbbivel szakítottam később mert már nem volt jó vele, utóbbival sem maradt meg a kapcsolat, de az az szerelem volt mindkettőnek.
2014. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!