Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, újabb hülye FB-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, újabb hülye FB-os kérdés, de ez kicsit komolyabb. Szóval normális dolog ez egy lánytól?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem ezt a lányt, barátságnak indult, megbeszéltük, hogy nem akarunk egymástól semmit, hosszú lenne most elejétől kezdve leírni. A lényeg az hogy decemberben kb. három héttel ezelőtt beindult közöttünk valami, kicsit több mint barátság, az a bizonyos szikra. Szokatlannak találtuk, hiszen rég nem éreztünk szerelmet, és az hogy pont egymás iránt érezzük, hiszen barátok voltunk. Mindent tudunk egymásról, kiegészítjük egymást.


Eddig nem zavart, mert nem voltunk együtt ugyebár, de ahogy összejöttünk karácsony hetén, úgy gondoltam változik valamit az a bizonyos dolog. Konkrétan arról van szó, hogy a párom még mindig a nyálát csorgatja a FB-os férfi ismerősei képére, vagy akármilyen véletlenszerű félmeztelen férfi felsőtestre. A barátnőjével már feltűnően, idegesítően csinálják ezt a csöpögést, nyálazást. Olyanokat írnak a képek alá, hogy "úristen micsoda felsőtest, bárcsak ne lenne közöttünk semmi, se ruha se levegő" meg "ahh jézusom el fogok csöppenni" meg ilyenek. Csinálja ezt úgy, hogy elvileg már járunk.


Mivel az én önbizalmam nem igazán magasabb a béka fenekénél, szóltam neki illedelmesen, hogy engem ez nagyon zavar, hogy publikusan mindenki szeme előtt így viselkedik, de csak annyit mondott rá hogy hülye vagyok ha azokat komolyan veszem. De ugyanúgy csinálja tovább és rosszulesik. Nem tudom mit kéne tenni, ti mit gondoltok??


(Ő 20 éves, én 22 vagyok)


2014. jan. 4. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
dobd ki
2014. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te egy normális és értelmes srácnak tűnsz, de nem itt kéne sírnod, hanem igenis határozottabban fellépni, ha megmondtad Neki, hogy ez téged bánt, zavar, és Ő nem tesz semmit, nem is becsül, tisztel. Ami egy kapcsolatban elég alap dolog lenne.
2014. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elég gyerekes...biztos, hogy az a bizonyos szikra köztetek az szerelem és nem pusztán szexuális vágy? :/
2014. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet téged akarnak ezzel direkt húzni

szólj neki ,hogy ez neked rosszul esik

2014. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem h csak szexuális együttlét céljából vagyunk együtt, részemről egyáltalán, és a szavaiból ítélve ő sem emiatt, mert azt mondta, hogy már nyáron kezdett érezni valamit irántam, és miattam nem akart összejönni nyáron egy fiúval.. már akkor érzett valamit.. csak nem tudtuk egymásról
2014. jan. 4. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
ha 20 éves csaj létére úgy viselkedik, mint egy 12 éves, gondold meg, hogy valóban hozzád illik-e...
2014. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de elég gyerekes a barátnőd.. és ha tényleg szerelmes lenne beléd, más pasikra rá sem nézne, nem hogy ilyeneket írogasson a képeik alá.
2014. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy pedig te is kezdj el más csajok képei alá írni, és meglátjuk ő mit szól hozzá, talán így észbekap :D
2014. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8,

Inkább ne süllyedjen le az ő szintjére. :D

2014. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!