Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az élet nagy dolgaiban nincs problémánk, de a kis dolgokon nagyobbakat veszekszünk, mint mások a nagyokon?

Figyelt kérdés

Itt aludta a barátnőm én meg gondoltam meglepem reggelivel.


Úgy készültem, mint mások az esküvőre, csak hogy "örüljön" kicsit. Volt házikenyér, kifli, téliszalámi, házikolbász (de az az igazi) stb.


Egészen addig jól alakult amíg oda nem vittem neki, aztán jött a probléma:


Ő nem eszik kenyeret (nem bolti, hanem házi, ami 100% finomabb mint akármi a pékségben), és ilyen "nehéz" kajákat sem. Téliszalámi az tényleg nehéz???


Az egészet súlyosbítja az, hogy ő 50 kiló alatt van 160+ centivel, kb 4-5 kiló kéne az "alultáplált" tömegindex túllépésére.


De nem is erről van szó, csak én azon kívül hogy nagyot veszekedtem vele (közöltem hogy hol a konyha, aztán otthagytam), nagyon elgondolkoztam ezen az egészen vele.


Nem is szeretném, hogy egy ideig itt aludjon, sőt az is biztos, hogy reggelit is majd azt eszik amit akar, én nem csinálok neki.


Én sose szerettem volna ilyen barátnőt. Mindenben stimmelünk, tényleg "jók" vagyunk együtt, csak viccesek hogy ilyeneken akkorákat veszekszünk.


Én az ilyen kényes, flegma csajokat kiskoromtól kezdve elítéltem, most meg a barátnőm kezd ilyen lenni. Bezzeg ha valamit főz, és én nem eszek belőle, akkor szemét vagyok, hogy ezért főzött.



2014. jan. 4. 21:21
 1/1 Paulik Áron ***** válasza:

Tényleg kis problémának tűnik, mégis komoly dolgok vannak a háttérben, a személyiségetek legvaskosabb része. Pl az, hogy őneki milyen az önképe, miért nem eszik rendes kaját.

Hogy te mit gondolsz az ilyen gesztusokról és hogy viseled, ha kudarc ér.

Igazából némi figyelmességgel elkerülhetőek ezek az összetűzések. Egyszerűen ki kell csak fejezni a szereteteteket egymás iránt - ha jól gondolom, szeretitek egymást - mikor egy ilyen fennakadásba ütköztök. Akkor is türelmesnek maradni, amikor a másik esetleg idegel. Ha mindketten így álltok hozzá, nem lesz veszekedés egyáltalán, hiszen nem a saját önző sértődöttségetekre fogtok koncentrálni, hanem hogy a másiknak hogy lehet jobb, hogy tudnád boldoggá tenni. Ezeken a dolgokon múlik egy kapcsolat minősége, nem azon, hogy milyen jó a szex...

2014. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!