Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha bele szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bele szerettem valakibe, de az élet megakadályozza hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés

Megpróbálom összefoglalni, nagy vonalakban leírni hogy mi a problémám.

Nagyon nehéz családi helyzetben élek, édesanyám elme problémákkal küszködik,aminek az a végkifejlete hogy rendszeresen bántalmaz majd elzavar otthonról. Négy évvel ezelőtt kialakult egy kapcsolatom ami aztán élettársi viszony lett,de én kiszerettem a férfiból és a családi állapotom miatt sokáig nem szakitottam. Majd döntöttem és haza költöztem , de anyu kittett egy hét után. Egy hónapig utcán, autóban voltam nagyon sokat megéltem és kaptam egy idegösszeomlást. Nem volt hova mennem és "kibékültem" a sráccal. De nem szeretem... a szüleim viszont erőltetik mert "jó party". Csak hogy mi nem vagyunk együtt..én pedig megismertem egy srácot, barátságnak indult és közös zenei együttműködésnek,de szerelem lett belőle.

Szoval mit tegyek? Hagyjak fel mindent, és menjek a sráchoz? EZT NEM AKAROM HISZEN NEM ISMEREM MÉG ELÉGGÉ. És a szüleim nagyon haragszanak ezért, én pedig nagyon függök még mindig.

Haza isköltözhetek, de nem akarok mert nekem ott rabszolga sorsom van.

Vagy maradok ebben az állapotban, legalább míg anyagilag helyre nem állok hogy önálló tudjak lenni, és a sráccal meg megszakitom a kapcsolatot. Mit tegyek, iszonyú. Gyáva vagyok félek az élettől mert legutóbb a Nyírőbe kerültem. De nem szeretek itt se lenni haza se akarok menni... és nagyon hiányzik Ő... akit szeretek...

A leirtak alapján közel sem olyan drasztikusan jön le mint amilyen ...


2014. jan. 1. 14:16
 1/3 ASOT ***** válasza:

Hát jó nagy szarban vagy az tény....

Ha nincs hova menni, se barátnő se rokon, akkor még mindig jobb a jelenlegi mint az utca.

Csak ha ő meg megtudja h ismerkedsz a másikkal akkro lapát és utca.

Szóval:

Munka ---> elköltözés akár a legkisebb legolcsóbb legszűkebb albérletbe (e közben talán ha ügyes vagy ismerkedj a sráccal, de ez veszélyes) ----> majd a jelenlegivel szakítás----> majd ha még megvan vagy sikerült titokban összejárnod a sráccal és ez alatt az idő alatt nem vesztetted el akkro az új szerelem.


Mert azt mégsem lehet elvárni h hipp hoppp költözz össze az új sráccal már most, meg amúgy is mire??

2014. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olcsóbb szállást, diákszállót vagy kollégiumot néztél?

Sajna ameddig ez nem változik addig próbáld meg "Ő"-vel barátilag fenntartani a kapcsolatot, pár vállalhatóbb dolgot elcsepegtetni neki és nézni a reakcióját.

A régi barátod előtt pedig addig sem kell ilyen téren (mármint, hogy van másik) akkorát füllenteni.

A kérdés ez az állapot meddig tartható fenn, mert 1-2 hónapig "oké", de hosszabb távon.

Ingadozás teljesen kizárt? (Úgy értem, 1-2 hónap régi barátnál, 1-2 hónap otthon)

2014. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valami változás? vele vagy már?
2014. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!