Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudnak a környezetemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudnak a környezetemben? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Senki nem udvarol nekem. Akkor miért kapom meg mindig a környezetemben, hogy ilyen meg olyan szép lány vagyok, bárkit megkaphatnék meg ilyenek? Ez csak kamu lenne?


Azt bevallom igényes vagyok magamra, ami annyit tesz: smink, szép ruhák, sport, stb. De egy pasi sem udvarol nekem, aki egy kicsit is tetszene - legalább belsőre.


Tudom hogy bennem van a hiba. De most az a kérdés, hogy a külsőm miatt, mert annyira ronda lennék hogy senkinek sem tetszek, vagy senki nem bírja elviselni azt a stílust amit én képviselek? Nem tudom min változtassak, mert nem tudom mi a hiba. Mindenki azt mondja a környezetemben hogy én így vagyok jó és ne változzak meg semmiben, de hát tudom, hogy ez így nem jó. Mert ha jó lenne, akkor már rég lenne barátom.


Mi a véleményetek?


17/L


2014. jan. 4. 22:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A kérdés tudom értelmetlen mert itt a gyk-n senki nem ismer engem... de már nagyon el vagyok keseredve hogy senkinek nem kellek!
2014. jan. 4. 22:08
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem h mondd el h hol laksz.
2014. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mégis milyen stílust képviselsz?
2014. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

kellene egy kép rólad

de lehet ,hogy a jellemeddel van baj

az is lehet,hogy nem mernek mert túl szép vagy és félnek a kudarctól

2014. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne bánkódj, biztos lesz! Akár privátban, akár kommentben, küldj magadról képet, megmondom a véleményem, de ha a szépségedet így dícsérik, hogy bárkit megkaphatnál, akkor annak biztos van valami valóságalapja! :)
2014. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert a mai fiatal srácok nem tudnak udvarolni. Na jó, százból egy tud... nem a te hibád.
2014. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#3: Az egyszerűség híve vagyok! Átlagos lány vagyok, semmi extra nincs a stílusomban. Se rock, se metál, se cicababa, se emo, se nemtudom. Lehet pont ez a baj.
2014. jan. 4. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy kicsit visszahúzódó, vagy intelligens? Az sajnos elég nagy hátrány a korosztályodban.
2014. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem hiszem, hogy a külsőddel lenne a gond. Nincs esetleg egy fiúbarátod, akitől ezt megkérdezhetnéd?
2014. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A külsőségeket leginkább kép alapján tudnánk megmondani.


Ahogy magadról írsz, szerintem nincs veled gond belsőleg, de ez azért kevés ahhoz, hogy pontosan meg tudjuk mondani.


Küldj egy képet, akár privátban is és akkor külsőre tudunk mit mondani.

2014. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!