Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nemrég szakítottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nemrég szakítottunk, jövőhéten találkozunk, mint barátok, azt gondoltam írok neki levelet, jó ötlet?

Figyelt kérdés
Leírnám mit érzek iránta, a jó dolgokat, hogy a kapcsolatunk alatt miben hibáztunk stb.

2014. jan. 5. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg ebben a kapcsolatban olyan érzelmi sebeket szereztél, amikről tudod, hogy a továbbiakban is fájni fognak, ha a kontaktus megmarad kettőtök között. a mondataidban olyan finom, csábos sárkányoskodás húzódik meg, ami meg fogja határozni a kapcsolatotokat innentől. benned van az irányításvágy, mert tudod, hogy ez az egyetlen módja, hogy életben és kézben tarthasd a kapcsolatot. csak tudod, ez a finom csábos sárkányoskodás mondjuk 1-2 vagy 10 év múlva, meg majd 20-30 év múlva, ha együtt lesztek, olyan súlyos házisárkánnyá tehet, hogy végül magadra se fogsz ismerni, de akkor már nem az az ember leszel, és mivel neheztelsz a fiúra, már érdekelni se fog, hogy milyen lettél, sőt, minden az ő bűne lesz a te szemedben, amiért még nagyobb hárpia leszel. Hibáztatod a fiút, ez lerí. Elnézést, de benned ott billeg a gyűlölét égető tüze és valami pozitív érzelmi hullmám között a mérleg, és nem biztos, hogy tudni vagy akarni fogod kezelni, hogy ez szép legyen, és az is maradjon...
2014. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tévedsz mert nem gyűlölöm, mind kettőnknek lettek sebei az elmúlt hónapok alatt, de ettől függetlenül soha nem gyűlöltem, ahogy most sem!
2014. jan. 5. 13:00
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
ne értsd félre, nem bántani akarlak. sőt, ha bármit felismertél magadban azok közül, amiket leírtam, még a hasznodra is lehet, hogy szembenézz velük, és tisztább szívvel állj a barátod elé, hogy újrakezdhessétek.
2014. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!