Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha az ember összejön valakivel. Annak a valakinek érdemes a múltját nézni?

Figyelt kérdés
Január 20-án lesz 2 hónapja, hogy összejöttem egy sráccal ő 21 éves én 18 éves lány vagyok. És unalmamba nézeggettem fb-on a barátomnak a bejegyzéseit...és egy másik lánynak olyan szép dolgokat irogatott ki...mondjuk ez már 2011-ben volt...de akk is kicsit olyan fura érzésem van és megfogott...tényleg nagyon szépeket írt ki annak a lánynak míg nekem semmit...vagy pl az anyukája kiírta, hogy örülne, ha foglalkozna vele a családja..és a nővére alá kommentelte, hogy a drága öcsikéje és a barátnője szarnak bele a világba!! Lehet, hogy hülyének fogtok tartani, hogy ez foglalkoztat...de vajon szereti még azt a lányt? Igazából nekem is szokott szépeket mondani...meg eljön hozzám...meg kaptam tőle a 2. randinkon még egy tábla milka csokit...meg volt olyan amikor összevesztünk és kérdeztem tőle, hogy más nő tetszik még neked? és akk azt mondta, hogy csak én kellek neki senki más...foglalkozzak azokkal az írásokkal? a másik meg, hogy amióta ezzel a sráccal vagyok nem is magyar számról nagyon ronda sms-eket kapok amiben le-ri-bancoznak, és le-lo-tyóznak meg leírja benne, hogy mennyire utál és ilyenek...és mit tanácsoltok? foglalkozzak az üggyel?
2014. jan. 5. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hónapja lesztek együtt???? Akkor még túl korai ezen gondolkodnod! Majd ha 2 éve lesztek együtt akkor sem ír, akkor sem lesz semmi veszve, de hidd el ha romantikus írni fog
2014. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.


Ez nem A C.I.A.


Mikre nem jó az Fb. :D


Amógymeg miylen felfogásod van már neked?


"tényleg nagyon szépeket írt ki annak a lánynak míg nekem semmit"


Na és? MAJD FOG!


De ahhoz nem kéne házisárkánnyá vállnod és a fészbukot bújnod.


Miért nem mentek inkább sétálni?

2014. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként meg cserélj telefonszámot vagy legyen egy telefonszám amit csak ti ketten használtok egymás között, és azt senkinek se adjátok meg, ha majd arra jön külföldi sms akkor kezdj aggódni.


Nálunk is kettő van mindenből.


Egy magánélet egy meg cirkusz a népnek.

2014. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!