Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt hagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha lehetőségetek lenne külföldre menni, valami nagyon híres városba pl.: New York vagy Los Angeles vagy hasonlók, de a párotokat nem vihetnétek el, ti kimennétek? Úgy értem nem pár hónapra,hanem mondjuk úgy, odaköltözni.Távkapcsolatban maradnátok, vagy feladnátok az egészet?
2009. nov. 29. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem mennék! Soha többé távkapcsolat, ha Ő sem jön, énsem megyek!
2009. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos kimentem már egyszer Londonba, úgy hogy őt itthon kellett hagynom, és nem egy hétig voltam kint. Többet soha.
2009. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Odakint hatalmas lehetőség van az életre. Lehet,hogy később, mikor már vége a kapcsolatnak megbánom ,hogy nem mentem. Én szívem szerint kimennék.
2009. nov. 29. 18:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Dehát ugye itt a nagy szerelem. Itt meg a dötés Ő vagy én? :/
2009. nov. 29. 18:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor menj, csak lehet, hogy később meg azt fogod bánni, hogy itthagytad :/ mert kint magányos leszel...

én tuti hogy maradnék

2009. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem megyek sehová. Csak kíváncsiságból kérdeztem, de ha lenne rá lehetőség, lehet,hogy mennék. Bár imádom a párom,mindennél jobban. Sokat gondolkodtam már ezen egyébként, tudom,önző vagyok, de mennék azt hiszem :/
2009. nov. 29. 18:54
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Itt maradni egy pasi miatt? Soha.
2009. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem maradnék én sem egy pasi miatt itthon ha csak nem lenne egy olyan dolog ami össze kötne minket. A szerelmek jönnek mennek. Mi van akkor ha épp ott találod meg az életed párját és sokkal jobb lesz az életed? A jövőjét senki nem tudja megjósolni, de aki mert kockáztatni az éli az életét.
2009. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj! Számodra a saját életed a fontos. Aztán majd meglátjátok, hogy alakul. Ne hagyd ki!
2009. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát én brazíliába megyek két hónapra és azt se fogom kibírni:/ mondjuk ez is az én döntésem volt, de szerintem simán költöznék...
2009. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!