Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam-de elfelejteni mikor fogom?

Figyelt kérdés
Szerettem, nagyon, és ő is. Ő folytatni akarta-azt mondta, bármeddig vár, én továbblépni, mert nagyon különbözünk, mert annyira nem bíztam magunkban. Mert nyuszi voltam. Családom van, és egy szép kislányom, ő sincs egyedül, de meg mindig nem felejtettem el. Egyszerűen olyan, mintha még tegnap is együtt lettünk volna. A férjemmel jó a kapcsolatunk, de romlik. Nem akarok válni, de vágyom az exemre. Nem akarok mást keresni. Elegem van magamból. Életem végéig együtt kell élnem ezzel?
2014. jan. 5. 14:40
 1/2 anonim válasza:
100%

Sztem mérlegeld a dolgokat.

1.Szereted a férjed, v csak a gyerek miatt akarsz vele maradni?

2. Ő elhagyná miattad a jelenlegi párját?


3.Ha pedig véglegesen pontot tettél ennek az ügynek a végére, és a családodat választottad, akkor tölts velük minél több időt, és az idő mindent begyógyít.....De csak ha te is akarod :)

2014. jan. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Bő 5 év után vetted elő itt a témát.

2. Családod van és egy szép kislányodm a férjeddel jó a kapcsolatod de romlik... (Bő 5 évet mégis kibírt!). Nem akarsz válni, nem akarsz mást keresni. (Csak Téged idéztelek)

3. Van egy pasid a férjed mellett, ő sincs egyedül. Nagyon szereted és viszont ő is téged. NAGYON KÜLÖNBÖZTÖK. (Most is Téged idéztelek).

Kedves Kérdező! Tudod-e egyáltalán, hogy mit akarsz? Olvasd el, kérlek, ismét a 2. és 3. pontját a válaszomnak. Minden mondat benne van az általad feltett kérdésben! Csupán jobban összeszedtem őket, hogy látszódjék az ellentmondás a kérdésedben. Tisztázd magadban, hogy mit is akarsz. Azt írod, hogy romlik a kapcsolatod a férjeddel. Tudod, hogy miért? AZÉRT, MERT MAGAD IS AKAROD!

Ne akarjad.

2019. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!