Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heello! A parommal gondjaink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaby94 kérdése:

Heello! A parommal gondjaink vannak, szeretjuk 1mast de rengeteget veszekszunk, ami mar sok! Kinek kene engedni?! O hisztisebb, mint en!

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
részletek?
2014. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

A legfontosabb, hogy üljetek le megbeszélni!

Meg kell hallgatni egymást, hogy kinek mi a problémája és a megoldást közösen meghatározni, majd kivitelezni! Nehéz lesz nem közbeszólni, de végig kell hallgatni a másikat!! Aztán viszont! Ha szeretitek egymást és csak a feszültség és a stressz generálta a vitákat, akkor nem lehet gond!

A legfontosabb: beszélni egymással!! kétségekkel nem szabad élni, ha kérdés van a másik irányába merjétek megkérdezni és megbeszélni. hihetetlen, hogy sokszor milyen egyszerű a megoldás, majd meglátjátok!!

Szorítok Nektek!

Zoli

2014. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves Gaby94! :)


Hát.. mivel nem tudom hogy mi az amin veszekedtek, igy egy kicsit nehéz lesz segiteni, de megprobálok!! :)


Az, hogy gondjaitok vannak, ugye teljesen normális, söt! Ha egy kapcsolatban nincs vita, az unalmas.. De ha túl sokat veszekedtek, akkor meg kell keresni az okát hogy miért.. Ha szeretitek egymást, akkor ne engedd el, probáld/probáljátok megoldani, üljetek le, és beszéljétek meg! Azt viszont, hogy kinek kéne engedni, csak ti tudjátok, mert csak ti tudjátok min veszekedtek, igy akinek nincs igaza,, annak kéne ( tudom, ilyenkor mind a 2 a saját "igazatokat" fogjátok, de kébzeljétek el a másik szemszögéből is!)


Ennyit tudtam segiteni, remélem sikerül mindent elsimítani!! :)

2014. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a hisztis fiúkat. Mi játszódhat le az agyukba?
2014. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszik, h ugy sokkal jobb emberek :)
2014. jan. 5. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!