Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz számomra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz számomra az összeköltözés téma?

Figyelt kérdés

Valahogy nagyon idegenkedek az egész gondolattól.Nem azzal van baj,hogy összeköltözzek valakivel.Hanem az,hogy én sokat dolgoztam a kis házamért.Nagyon lepukkant volt de hát legalább olcsón tudtam venni..Rengetegszer munka után még otthon dolgoztam rajta sokat segítettek a haverok is.

Idén végez a barátnőm az egyetemmel és már téma volt az összeköltözés,és valamiért olyan rossz érzés.Én annyi mindent megtettem törtem magam.Ő meg kijön az egyetemről és beköltözi.3 éves kapcsolat és egyszerűen nem tudom felfogni miért gondolkozok így.


2014. jan. 5. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyönyörű hozzáállás. Anyád skót, apád zsidó? :)

Ha igazán szeretnéd, akkor ilyen dolgok fel sem merülnének benned. Nekünk van egy kis albérletünk, és ennek is örülünk. Örülj neki hogy neked sikerült egy normális házat összetákolni, más a fél karját adná érte...

2014. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Humoros.Szenvedtem és küzdöttem érte eleget.
2014. jan. 5. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:

nem fogja elvinni a házad apuskám,viszont ezentúl együtt dolgozhattok rajta,szépíthetitek stb

még az is zavarhat hogy alkalmazkodnod kell ill kompromisszumokat kötni valakivel

de ilyen hozzáállással hagyd az egészet a francba

2014. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már kész.

Az zavar,hogy ő neki olyan hercegnős élete volt.Mindent megkapott és ez ami a baj forrása.

2014. jan. 5. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem ő neked az igazi. Én mindenemet őszintén és tiszta szívvel megosztok a kedvesemmel, és ez igaz fordítva is. Ha tehetném, minden álmát teljesíteném és így is azon vagyok, hogy mire hazajön, a kedvenc étele várja, és nem gondolkozok azon, hogy a fizetésemet mire költsem, hogy szüksége van valamire. Ő többet keres, mint én, de ő éppúgy megad nekem mindent, mint én neki. Ez az önzetlenség, ami elengedhetetlen egy kapcsolatban.

Dönthetsz: boldog leszel a szerelmeddel, egy olyan házban, amit bár te építettél, ő majd otthonosabbá tesz (a női kéznek ebben szerintem nincsen párja...), vagy ülhetsz egyedül a babérjaidon...

Egy nőnek sem olyan könnyű beköltözni a szép kis lakásba, tudva, hogy az nem az övé, és bármikor repülhet. Főleg, ha a véleményedet nem csak itt tetted közzé.


Az együttélés nem erről szól! A kedvesem többet keres, ezért ő fizeti a lakbért, rezsit, viszont én állok mindent, ami a házhoz kell. Kaja, tisztítószerek, plusz takarítok, mosok rá, magamra. Amikor mondtam, hogy nekem rossz, hogy ő többet keres, és többet kell fizetnie, az volt a válasza, hogy itt minden közös, és a házi munkát (amiről bizonyára te is tudod, hogy nem kevés), nem fizeti ki senki, úgyhogy ne aggódjak.

Ha azt gondolod, a te csajod ezzel visszaélne, akkor keress mást!

2014. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!