Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami nem megy azt nem kell erőltetni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 évben 4 lánnyal próbáltam összejönni. Illetve velük voltam a legközelebb, hogy kapcsolat legyen belőle.

Nos, egyikkel sem jött össze semmi. Mind elutasított végül és mást választottak. Nekik azóta is kapcsolatuk van, én meg itt vagyok egyedül és nézek ki a fejemből, hogy nekem miért nem jön össze semmi?

Kínomban már netes társkeresőn is próbálkoztam, de ott választ sem kapok.

Lehet jobb lenne ezt nem erőltetni és belenyugodni, hogy nem kellek a kutyának sem.


2014. jan. 5. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Változtass valamin, és próbáld újra.
2014. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz.
2014. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A fejemen nem tudok változtatni, nem tehetek róla, hogy nem tetszem senkinek.
2014. jan. 5. 18:00
 4/17 anonim ***** válasza:

Tegyél ki képet ide! Hátha :)


Ha annyira csúnya vagy akkor marad az elfogadás.

2014. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem fogom magam égetni...
2014. jan. 5. 18:03
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire jutottál közel ahhoz, hogy kapcsolat legyen belőle, de ha szóba álltak veled, akkor az onnantól már nem a fejed csúnyasága miatt volt.
2014. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
A szerelem akkor talál rá az emberre mikor abszolút nem számít rá.a legváratlanabb helyen,pillanatban,időszakban és amikor abszolút nem is az jár a fejedben...az univerzum sosem azt adja amit nagyon szeretnél...ez aranyszabály...meg se próbáld átverni...keresd azt amit szeretsz foglalkozz azzal és hidd el nem is olyan nagy dolog a kapcsolat,abban folyton csak gondok vannak és nehézségek...ha nincs miért élned,akkor meg élj a pillanatnak...tégy úgy,viselkedj úgy,néz ki úgy ahogy nem tennéd...zavard össze ...a lényeg érezd jól magad,és keresd a lelki békédet!!
2014. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
7, hülyeséget beszélsz, ezért ilyen alacsony a százalékod.
2014. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7: nem kéne ennyi romantikus filmet nézni.
2014. jan. 5. 18:12
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
érdekes,ezt tapasztalatból írtam,nem lány regény miatt...rám pont akkor talált rám amikor már nem akartam...és ez így szokott lenni...járj utána!
2014. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!