Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak még?

Figyelt kérdés
Szeptemberben ismertem meg a páromat akinek már előtte tönkrement a házassága,de még mindig a nejével él egy lakásban.(önkormányzati)Nincs már közöttük semmi. Ezt igazolja,hogy mindennap nálam vannak (van egy 4 éves kislánya akinek az anyukája meghalt ) és az ünnepek alatt is itt voltak 2 hétig illetve a nejének is van már pasija. A gondom az hogy otthon mindennek fizeti a felét holott szinte csak aludni jár haza,de azt sem mindig így szinte alig fogyaszt valamit.Nálam viszont nem járul hozzá semmihez pedig mindennap itt vannak.Bő 3 hónapja így megy. Most kezd elegem lenni. Folyamatosan azt mondja hogy nem sokára elköltözik a neje,de ez már lassan 1 éve húzódik.
2014. jan. 5. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

ha szeptemberben ismerted meg akkor hogy húzódna 1 éve?

amúgy nem is kérdeztél semmit csak panaszkodsz, mondd meg neki a frankót... mást úgyse tudsz csinálni

2014. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A neje költözése húzódik 1 éve kb: akkor ment tönkre a kapcsolatuk. Azt mondta a neje hogy jan. 15.-én költözik. Ha nem akkor kész tények elé állítom. Tudom hogy mást nem tehetek csak kíváncsi vagyok rá,hogy én vagyok türelmetlen vagy más se várna tovább. Amúgy a kérdés ott van a legelején.
2014. jan. 5. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
ja szóval azt várod hogy mondjuk meg meddig várj még? holnapig..
2014. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Missi_Key ***** válasza:
mit akarsz? hogy hozzádköltözzön? ajánld fel.. vagy hogy te költözz oda? ha a csajé is a lakás az nem fog menni..vagy mire várjál ?
2014. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyagilag kihasznál, plusz néha megdug. Nem veszed észre?
2014. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam a lakás önkormányzati és még a nem is ismerte a feleségét amikor igényelte. Nagyon szeret csak túl jószívű és nem akarja kidobni a feleségét az utcára.
2014. jan. 9. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor higgy neki nyugodtan... majd észhez térsz hogy átver.
2014. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!