Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok meg, ez most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg, ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú párkapcsolatom és igazán tényleg szerelmes voltam a fiúba,de rengeteg vitánk problémánk akadt,én ennek ellenére is kitartottam mellette,ő meg többször is szakított velem,bár mindig visszajött utána. De kb folyton ölte ezzel a szeretet amit iránta éreztem,és ez történt most is,megint itt van pedig úgy volt megint,hogy örökre vége,és megint kedves és elvileg ő is komolyan gondolja.Ha vele vagyok jó érzés,de alig tudok vele beszélgetni,nem nagyon erőlteti meg magát,sőt még nekem mondja,hogy én vagyok a szótlan,facen is elvárja,hogy én írkáljak neki,oké szervez programokat és azok jók mert szeretem,azt hiszem...DE! most mikor szakítottunk megint,és eddigi leghosszabb szakításunk is egyben mert kb egy hónapos,szóval jött egy srác akit megismertem, aki kedves,aranyos,folyton megnevetett.. azóta tartjuk a kapcsolatot facen mikor ír nekem,a szívem olyan furcsán ver..ő mindig kezdeményez és most kéri hogy találkozzunk.De nem tudom mit tegyek? Nem találkozhatok vele úgy hogy az exel is most ez van. De kit szeretek? Vagy mi van? :(
2014. jan. 6. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valakiről majd úgy beszélsz, hogy A FÉRFIVAL,akkor majd talán igazi szerelemről lesz szó....
2014. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:)

lehet, de ahhoz kell egy nő is!

2014. jan. 6. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom ez teljesen világos.


A jelenlegi kapcsolatod kb. semmit sem ér. Az nem kapcsolat, ahol szakítotok, kibékültök, szakítotok, kibékültök, az már csak kínlódás.


Ha találtál egy olyan srácot, aki neked szimpatikus és kezdeményező, akkor nincs túl sok vesztenivalód.

Az is zsákbamacska, de a jelenlegi helyzetedben nem hiszem, hogy hezitálnod kéne.

2014. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!