Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha azt mondjátok egy lánynak, hogy nem akarjátok elsietni a dolgokat, attól még akarhattok tőle többet?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés, kb 1,5 hete beszélgetünk, pár nap múlva fogunk találkozni. Én rákérdeztem, hogy szeretne-e tőlem valamit, de csak annyit válaszolt, hogy szép vagyok és nagyon kedvel meg tetszem neki, de nem akarja elsietni a dolgokat. Találkozzunk először és aztán meglátja, hogy mi lesz. Attól, hogy ezt mondta, még alakulhat ki köztünk valami? Órákig tudunk neten beszélni, szinte bármiről. Vagy inkább nem is kellett volna rákérdeznem, és megijesztettem volna ezzel? Még nem volt barátom sosem.

17/l a fiú 18/f


2013. nov. 11. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, alakulhat, csak nem akarja elsietni. Hajrá! :D
2013. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon tisztelet tudó baràtod lesz akiben még megvan a türelem:)
2013. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez pont hogy jót jelent..

17/F

2013. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
LOL te most berezeltél, mert a csaj kedvel, és tetszel neki?:D az igen xDD nem hogy örömtáncot járnál álmodban miközben teát főzöl a sivatagban egy szál nadrágban.
2013. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány
2013. nov. 11. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:
A férfiak nem taktikáznak...azt mondják, amit akarnak..nem kell kitalálni mit gondolnak(ez a nők reszortja:S)
2013. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak nem akar elsietni semmit! Hagyd, hogy irányítson és kész!
2013. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen igazatok van ebből lehet valami :D
2013. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
@8: Látom Te is rossz nickkel írtál a saját kérdésedhez.
2013. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!