Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durva birtoklásmánia? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva birtoklásmánia? Mennyire beteges?

Figyelt kérdés

Volt már lányok tapasztalatotok olyan férfival, aki teljes mértékben birtokolni akart titeket?

Az én exem elképesztő durván művelte ezt, velem annyira nem sikerült neki, mint az exével, ott aztán volt minden, nyomozás, fiókfeltörés, fenyegetés, bezárással fenyegetés, eltiltás férfiaktól stb.

Nálam csak próbálta ezeket, de nem hagytam magam, folyton ellenőrizni akart kivel mikor mit csinálok és kivel beszélek.

Szerintetek mi a pszichológiai háttere, hogy egy férfi ilyen durván akar kisajátítani egy nőt és utána ha nem megy, bármilyen fenyegetésre, nyomozásra, rátelepedésre képes?


27N



2014. jan. 6. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, de nektek nőknek bejönnek az ilyen bunkó parasztok, nem?
2014. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak ilyen pasik?:D
2014. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Egy pár női olvasónak biztos benedvesedett a bugyija.
2014. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt van aki alapból ilyen, van aki túlságosan féltékeny és birtokolni akar. De van akinek pszichés háttere van, mondjuk hogy egy korábbi kapcsolatában túlzottan megbízott valakiben, de az illető teljesen átvágta. Attól fél, hogy ez újra megismétlődik és próbál ellene tenni, ezzel a viselkedéssel. Nagyon ráparázik a dolgokra és totális komplexus alakult ki nála.

Keress új kapcsolatot, ez bizony nem jó így, az egy dolog, hogy nem hagytad magad, de ezt nem lehet örökké csinálni.

2014. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Végülis, ha az ex-ed, dugattad magad vele egy darabig. Most meg nem igazán dicsekedsz vele. Szóval lehet, hogy nem ezekben a véglényekben van a hiba, hanem benned, mert egyáltalán leálltál vele. Nem?
2014. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Már nem vagyunk együtt hála az égnek! Még időben kiderült, hogy milyen és ment a levesbe!

A 32%-os válaszolónak meg egy elmeorvost javasolnék :D

2014. jan. 6. 10:08
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Mindkét nemnél előfordul ez a fajta beteges féltékenység. Az ilyen kapcsolatba eleve nem kell belemenni, hiszen hamar kiderül ez a "betegesség", csak oda kell figyelni.
2014. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Én meg neked egy agyat, csak hogy megértsd, amit írtam.


Mikor tanuljátok már meg végre, hogy a bunkókat el kell zavarni a 'csába? Persze miután megvan a baj, ide jöttök sírni, hogy milyen s´eggfej volt, de ezeket szűrni lehet. Arra való a randi, meg a beszélgetések, hogy kiszűrd az ilyeneket.

2014. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a csajom volt ilyen, teljesen ki akart sajátítani, eltiltani a haverjaimtól, a családtagjaimtól, rokonaimtól. Az utcán is azt figyelte betegesen, hogy merre jár a tekintetem. Féltékenységi rohamokban tört ki, kutatott a FB fiókomban, a gépemen teljesen átvizsgálta az utolsó mappáig, hátha rejtegetek valamit, a szobámat átvizsgálta, a ruháimat szaglászta, hogy nő közelében voltam-e és a többi. Négy hónapig bírtam a lelki terrort.


28/F

2014. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ezek a dolgok nem mindig derülnek ki az elején, főleg ha keveset találkozol valakivel és még jó színész is (ideig-óráig).

De még épp időben rájöttem szerencsére.

2014. jan. 6. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!