Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagáltam, vagy szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagáltam, vagy szerintetek jogos volt? Nálatok mi a megengedett?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy régi ismerőse aki nem régiben szült, de miután a barátja elhagyta a csaj "beku*vult"; láttam a beszélgetést közte és barátom között facen. Láttam hogy a csajnak mondta a barátom, hogy cseréljenek számot, bármi segítség kell a csajnak hívja fel nyugodtan. (hogy reális legyen amit írok, ne csak az én oldalamról legyen a dolog feltüntetve a barátom rólam is áradozott a csajnak meg beajánlott hogy ha gondja van én biztos tudok neki segíteni, erről amúgy nem tudtam) na mindegy... egyik nap barátom úgy jött haza a melóból (árufeltöltő volt) hogy találkozott a csajjal az üzletbe az pedig a nyakába ugrott és így happy úgy happy minden... aztán kiakadt a barátom azon hogy nekem ez szarul esett, ekkor össze is vesztünk. Aztán rá pár napra jön át hozzám, és az ablakból hallom, hogy telefonál a kapuba a csajjal...ekkor is összevesztünk. Ugyebár nekem azt mondta, hogy nem tudja hogy honnan van meg a csajnak a barátom száma. (amugy azért hivta, mert látta a boltnál, de nem értem hogy ezért miért kell felhívni....) meg két ünnep között mondta h menjünk már át hozzá, mondom nem akarok, erre ő lebeszélte a csajjal h majd meglátogatja. nem lett belőle semmi, de én persze ki voltam akadva és a barátom meg erre kiabált velem h én miért akadok ki, nincs mire féltékenykedni stb... mit gondoltok??? csak én reagáltam túl?? minden esetre ez a téma le van nálunk zárva de azért kíváncsi vagyok hogy tényleg én vagyok a hülye, vagy jogos volt?
2014. jan. 6. 18:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt ha lényeges, én 16 ő pedig 20.
2014. jan. 6. 18:29
 2/12 anonim ***** válasza:
Tényleg túlreagáltad. :)
2014. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos.
2014. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok... csak még egy gondolat, szemet szúrt a kérdésed másik fele:


"Nálatok mi a megengedett?"


Miért kellene bármihez engedély??? Kapcsolatban vagyunk, de nem vagyunk egymás szülei...

Volt, hogy átmentem a szomszéd városba, hogy megismerjek egy netes ismerőst... nem kértem engedélyt a férjemtől, csak szóltam, hogy hova megyek, és kivel...


Volt, hogy egy másik nagyon kedves netes játékostárs családostól eljött az ország másik végéből, hogy megismerjen. A nyakába ugrottam úgy, hogy mellettem állt a férjem, a srác mellett meg a felesége.


A férjem meg minden évben 3 napos kiállításokra megy nélkülem, mert engem nem érdekel, és így olcsóbb...


Ez még nem megcsalás...

2014. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt látom,hogy a barátod nem őszinte hozzád,hiszen volt,amiben kamuzott,és bele is bukott.Meg azt,hogy erősen flörtöl a csajjal,szóval szerintem meg nem reagálod túl.Én ezt nem hagynám annyiban.
2014. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy nagyon. És birtokolsz.

A barátod meg nem érti miért is kéne bármire is engedély tőled.

Amikor megkérdezik, hogy a fiatal lány, és a pár évvel idősebb fiú kapcsolata gyümölcsöző lesz e, és azt válaszolom, hogy más világ vagytok, erre gondolok.

2014. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
túl. Lehet, h Te kényszeríted bele, h titkolózzon
2014. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos csak testileg vagy teljesen nő, a mentalitásod még egyenlőre erősen kis-tini. Nem való neked húsz éves pasi, de az ágyban jó lehetsz, ha a srác még ezt tűri neked.
2014. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok birtokló vagyis nem érzem magam annak. mostantól meg nem is leszek igazából leszarom hogy mit fog ezek után csinálni, mert a mi nap beszéltük meg hogy őszinte lesz hozzám, most ment el tőlem azért se voltam, és ismét kiderült h hazudott valamibe. a megengedett-re pedig nem úgy értettem hogy meg van engedve vagy nincs, hanem hogy nektek mi esik szarul tehát nem szivesen látjátok hogy a párotok ezt csinálja mondjuk. mert nem ő az első csaj aki a nyakába ugrál és a többi esetnél nem is szóltam hiába esett szarul, mert azokkal nem tartotta így a kapcsolatot, hanem tényleg csak örült a csajszi és ennyi. nem láttam alapját másnak. de itt hogy azt mondta h nem tudja honnan van meg a csajnak az ő száma és közbe ő adta meg és kérte el a csajét meg telefonálgattak meg üzengettek meg hogy találkozni akarnak stb stb ez így sok lett, pláne h anno barátom mondta h ő régen azzal a a csajjal összeakart jönni. de mostantól leszarom mit csinál ő dolga. elegem lett a hazugságokból.
2014. jan. 6. 19:38
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as !! lehet benne valami tény és való mondtam is a barátomnak ez is nem olyan régen jött szóba és ő azt mondta h lehet benne igazság (mert amugy ugyanezt mondtam neki amit leirtál) de mondta h ő velem akar lenni, hiába vagyok ennyi idős. én nem akarok vele szakítani mert szeretem, én mondtam neki hogy ha őt ez zavarja akkor tegye meg, de őt nem zavarja meg úgy látja h érettebb vagyok mint a korosztályom, sokáig én is elhittem de lehet csak mert mindig ezt hajtogatta de újabban kételkedem benne ugy hogy nagyjából ennyi... (helyesirási hibákért bocsi csak most nincs kedvem erre figyelni)
2014. jan. 6. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!