Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hosszúak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszúak manapság átlagban a párkapcsolatok? Mire törekszünk?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet átlagolni. Mi pl. 3 éve vagyunk együtt és hosszú távra tervezünk.
2014. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a manapságban én is benne lehetek, akkor az enyém 20 éve tart. A különbség talán az, hogy én szerelmes voltam és meghódítottam és nem előbb végigkeféltem a fél iskolát, aztán valaki nálam maradt!


44/F

2014. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egész életre :) Senkisem ugy indul egy komoly kapcsolatba hogy nah fél évig leszek vele.
2014. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konnyű esti hancurnak indult,aztan 7 éve tart. Kiszamithatatlan.
2014. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Baráti körben 7, 6,4, 3, 2,5 éves kapcsolatok vannak. + Mi a férjemmel 3,5 éve vagyunk együtt. Egyenlőre csak mi vagyunk házasok a csapatból 2 éve. Illetve az egyik lánynak most nincs párja. Ez a csapat a férjem baráti köre 24 -26 éves korosztály. Gyerek még sehol nincs.


Az én barátaim: 3 lány és 2 pasi. Csak az egyik lánynak van barátja 5 éve. A többiek egyedül vannak. A lányok 28 évesek, a srácok: az egyik 31, a másik 25 éves, neki van 2 gyereke is előző kapcsolatából.


Szóval a többségnek van párkapcsolata.


27/N

2014. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok párkapcsolat ami komoly 1,5 év után megy szét..a 7-es bűvös szám is tartja magát..l de ez nem átlag, hisz vannak 50 éves, és vannak 1 hónapos kapcsolatok is...


Mi 5 éve vagyunk egy pár, már házasok vagyunk, úgyhogy hosszabb távra terveztünk:)

2014. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Környezetemben:

10

8

8

5

5 év után mentek szét

10

2

7

2

2

Csak pár hónapos kapcsolatok váltakozva


Nem tudom mennyire reprezentatív..23-30 éves ismerősöket írtam , ebből 2 pár házas. (3-an tervezik egyáltalán, hogy valaha házasodnak, a többi soha nem akar)

2014. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!