Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éves kapcsolat után korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves kapcsolat után korai megkérni kezét? (13 év korkülönbség van köztük)?

Figyelt kérdés

18/l 31/f

Mi szól mellette /ellene?

Kort és nemet légyszi!

Hosszabb válaszoknak nagyon örülnék!!!


2014. jan. 6. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

éljetek egy háztartásban együtt félévnél többet és utána tedd

kor f

2014. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ellene ezer, érte semmi.
2014. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hosszabb kapcsolat után nem lenne korai.
2014. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A kérdésből nem derült ki,hogy esetleg együtt-e éltek már...de egyébként szerintem nem korai...
2014. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az egyik nővéremet 4 év után, a másikat 8 év után jegyezték el. Én 3 éve vagyok együtt a barátommal, de még nem gondolkozunk ilyenben. Én korainak ítélem. Az első év után még nem lehet olyan biztosra tudni.. főleg a Ti korkülönbségetekkel.
2014. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

5 év. a legtöbb ismerősöm kapcsolata 4 év után ment tönkre, eleinte mind azt hitték ebből házasság lesz.


ha még 4 év múlva is ezt érzed tedd meg, nem siettek sehová.

2014. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nekem most kérte meg a kezem a nálam 6 évvel idősebb barátom. Még csak fél éve vagyunk együtt, de tudjuk hogy össze tartozunk, mert érezzük. Ha ezt érzed ezzel a lánnyal akkor szerintem megéri. A Lánykérés után nem közelező egyből összeházasodni. Várjatok kicsit vele. (mi olyan 3-4 évet várunk úgy beszéltük meg)

18/L

2014. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miota eltek egyutt? Ha kevesebb, mint fel eve, akkor ez nagyon korai.
2014. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ezt ahogyan érzitek. Ha ő is ezt akarja, és biztosra tudod, illetve tudja, hogy veled szeretné leélni az életét, akkor szerintem nincs gond.Illetve ha felnőtt gondolkodása van (bár ha egy éve vagytok együtt, akkor gondolom) az is jó. Biztosat persze senki nem tudhat, mert azt hogy pár év múlva mi lesz azt nem lehet tudni. Nagyon fiatal még a lány, de nincs kizárva, hogy boldogok lehettek együtt. A gyerekkel minden esetre várjatok még kicsit, arra mindketten ráértek :)


Ellene amúgy szerintem csak az szól, hogy gondolom neki még nincs sok tapasztalata, nem biztos hogy tudja mi is az az igazi szerelem, és lehet hogy amit irántad érez az nem az, és egyszer majd találkozni fog vele... Ezt persze ne vedd kézpénznek, mert egyáltalán nem biztos hogy így van :) , ráadásul ez egy 40 évessel is megtörténhet...

Ha igazán szeretitek egymást, akkor hajrá! :)

29n

2014. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha már meguntad az életed,gyorsan kérd meg.Nemsokára a pecázást is megszereted.
2014. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!