Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből, hogy jöjjek ki jól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből, hogy jöjjek ki jól?

Figyelt kérdés
Szóval elég jóba lettünk egy osztálytársammal és már mindenki azt várta nagyon hogy összejöjjünk. (Nekem megfordult a fejemben, hogy ezt-azt kéne csinálni, de járni biztos hogy nem akartam vele. Egyrész mert osztálytárssal nem szabad, másrészt nem az a lány akibe úgy azt mondanám, hogy szerelmes vagyok, tetszik meg aranyos de nem.)Na szóval egész téliszünetbe nem is beszéltünk meg semmi, nekem is jól telebeszélték a fejem az ismerősök meg neki is, és most nem is beszélünk semmit és tök rosszba vagyunk. Meg szeretném beszélni vele, ötletek? Konkrétan énvoltam a szemét mert tényleg úgy néztem ki mintha komolyan gondolnám. Most már megis bántam és szeretnék vele megint jóba lenni, mert egy nagyon rendes lány. Egyébként is értelmesebb embert érdemel mint én.
2014. jan. 6. 23:19
 1/6 anonim válasza:
én is ugyan így jártam a szünetben mint te.Szerintem írj neki vagy menj oda hozzá hogy nem akartad megbántani és nem szeretnéd hogy ebből félreértés legyen és azt szeretnéd hogy barátok maradjatok mert szerinted jól megvagytok így
2014. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen ennyit rágódni? Négyszemközt elmondod a véleményed, bocsánatot kérsz és kész.
2014. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xtazin ***** válasza:
Most ez ilyen kamasz kori logika vagy én nem értem?
2014. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg olyan amilyennek írod, akkor mondd el neki így kerek perec, mondd el hogy furdal a lelkiismeret, nem akartad megbántani, és hogy rosszul érzed magad miatta, baébaébalblablablalbalblablabla ez megy magadtól is.
2014. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan amit féjszen szeretnék elintézni, odamegyek hozzá persze, azt értelmesen elakarom intézni.
2014. jan. 6. 23:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Aaaaa a lelkiismeretes jól hangzik köszike, azt hiszem megvagyunk.
2014. jan. 6. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!