Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizarolag csak ketton mulik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizarolag csak ketton mulik hogyan alakul egy kapcsolat, illetve hogyan er veget?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen...


Mert a kapcsolatban lévő két személyen múlik, hogy hagyja befolyásolni magát a többi személy által (akár másik, nő, vagy férfi, akár a szülők...stb)

2014. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehetnek nem szemelyektol szarmazo okok is,tavolsag helybeli korulmenyek, stb.
2014. jan. 7. 12:15
 3/13 anonim ***** válasza:
A távolságnak és körülményeknek nem lenne szabad számítania a szerelemben. Már ha az érzések elég erősek.
2014. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hat igen, igy kellett volna lennie.
2014. jan. 7. 12:20
 5/13 anonim ***** válasza:
a körülmények számítanak, jobban mint gondolnátok.
2014. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igy van,en mar csak tudom, a baratnom nagyjabol ezert jott ossze massal.
2014. jan. 7. 12:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, a körülmények.. De az is a személyeken múlik hogy kezelik:)

Van aki bírja a távkapcsolatt, és nekik működik, nekem esélytelen, egy ilyen kapcsolat.


Tehát a viszonyulás a feleken múlik, ez is igaz minden körülményre

2014. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én egy lány életét romboltam volna össze úgy hogy ő boldog mellettem.


Mármint ő velem boldog lett volna külső emberek meg nem. Mindenki elitélte volna

2014. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy távkapcsolathoz nagyon erős kötődés kell mindkét részről,nagyobb bizalom,őszinteség,figyelem,akaraterő és kitartás.Türelem is.Van aki bírja,van aki nem.Bár attól is függ,hogy mennyire erősek és intenzívek az érzések.Ha igazán szeretünk valakit,ez nem lehet akadály,és később össze lehet költözni.
2014. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akit nem latnak, elobb-utobb elfelejtenek,es sajnos ervenyesul a villamostorveny. (jon a kovetkezo)
2014. jan. 7. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!