Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem a pasimat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a pasimat hogy mit szeret bennem, és azt mondta hogy mindent és hogy nem tudja miért szeret. Ez mit jelent pontosan? Én kitudtam emelni hogy mit szeretek benne, de ő nem.

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, akkor minden tulajdonságát egyformán szereted, nem külön külön ezt azt, szval...
2014. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az szeret igazán, aki nem a segged, vagy a cukiságod szereti...

Hanem így, egybe mindent, ami te vagy.

2014. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja hogy mit szeret benned? Bunkóság ilyet mondani egy lánynak. Lehet azért mondta ezt mert hirtelen nem tudta hogy mit mondjon és összezavarodott. Mondjuk azért mondhatta volna azt hogy a hajad vagy a mosolyod. Ez azért elég gáz.
2014. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy ő szeret jobban... Mert a szerelmet nem lehet megmagyarázni, az csak úgy van, sokszor minden racionális érv nélkül, esetleg fel is rúgva azt....
2014. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt vedd jó jelnek. Tőlem is pont ezt kérdezte a bnőm, amikor összejöttünk, és én sem tudtam a választ.


Pedig szerettem. :)


27/F

2014. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 7. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
te egyvalamit szeretsz benne, ő pedig téged ... ki szeret jobban?
2014. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret és figyel rád akkor tudnia kéne... Én mindig tudtam erre a kérdésre a választ :)
2014. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez szeretet. nem szerelem. nem sorolhatja föl hogy miket mert azzal ujabb csapda kérdésbe kerülne.
2014. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!