Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus vagyok és félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok és félek hogy sohasem lesz kapcsolatom!? Help!

Figyelt kérdés

Csúnya vagyok, és ráadásul még idióta.

Sose tudok összejönni senkivel, kevés leszbikust ismerek akiket ismerek azok is már mind kapcsolatba, sajnos csak én vagyok ilyen szerencsétlen... Megpróbáltam mindent megtenni de sajnos nem tehetek róla hogy ilyen kihalt környékén lakom(Miskolc). Budapestre pedig nem szeretnék költözni majd csak 5év múlva amikor már elég pénzt spóroltam és vehetek lakást. Nektek van valami ötletetek, hogy hogyan tudnék ezen változtatni? Nagyon hálás lennék érte. 21/L


2014. jan. 7. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan én heteroszexuális vagyok, de azt tudom tanácsolni, hogy egy kis önbizalmat és magabiztosságot összeszedhetnél... Nem egészséges 21 évesen olyan dolgokat mondani magadról, hogy idióta és szerencsétlen vagy. Hidd el, találsz magadnak párt!
2014. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Keresel egy srácot? (Bocs, de evidens: annyi srác sajnáltatja magát itt, tuti találnál egyet, aki megfelelő lenne!)
2014. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy csúnya vagy?

17/L

2014. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert rövid a hajam meg arcra is ronda vagyok.
2014. jan. 7. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Növeszd meg a hajad, menj el kozmetikushoz, kicsit törődj magaddal, máris jobb lesz a közérzeted. Olyan nincs, hogy valaki annyira csúnya legyen, hogy ne lehessen vele semmit se kezdeni. :)
2014. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De azért ha rövid hajjal érzed jól magad, akkor ne növeszd meg csak azért hogy megfelelj. És biztos hogy lesz párod majd aki elfogad téged, de ne mondj magadról ilyeneket, mert így még nehezebbé teszi a helyzeted, ha magaddal nem jössz ki.
2014. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a társtalálás azzal indul, hogy megtalálod, megteremted, megszereted SAJÁT MAGAD: az egyéniséged, a stílusod, a szöveged. leszbik között pláne perdöntő lehet mindez. láttam már olyan lányt, aki az én ízlésemnek csúnyább volt az ördögnél, de olyan szexi dög tudott lenni, hogy még, és olyat is, aki a nyavalygásával, önsajnáltatásával, nulla önbecsüléssel és örök pesszimizmussal teljesen letompította a külseje varázsát. legyél olyan ember, ahogy jól érzed magad, és meg fogsz döbbenni, mennyire hamar az utadba esik pont az, akire szükséged van.
2014. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha gondolod írj rám :)


20/L

2014. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Olyan csúnya biztos hogy nem vagy hogyne tetszedj

senkineksem. Inkább lebecsülöd magad nagyon ,legyen több önbizalmad ,biztos szép vagy.

Ha gondolod írhatsz vagy küldhetsz egy képet és mondok véleményt...

Bi L/16

2014. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!