Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves kapcsolatom hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolatom hirtelen felfordult, s nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok kapcsolatban a barátnőmmel, akit igazán szeretek. Az utoóbbi időben egészen furcsán viselkedik s ráadásul még az édesajpa is olyan ellenszenves lett velem mint aki valami halálos vétkes valmi miatt.


Úgy volt, a barátnőm hamarosan hozzám költözik s az egyetemet itt végzi majd, miközben együtt lakunk. Én már több éve dolgozom, saját lakásom van, saját cég, stb. De egyik napról a másikra most külföldre menne egyetemre és még az apja is vele megy majd oda. Nem tudom, hogy az apja hajszolta-e vagy sem, de olyan lelkesen mondta el nekem, mintha semmi sem változna meg. Tudom hogy milyen, távkapcsolat ebből nem lesz. Ráadásul, az apja olyanokat mond neki rólam hogy egy semmirekellő vagyok amit fogalmam sincs miért teszi, talán mert ő ki akarna menni külföldre és a lányát nem akarja itt hagyni? Nem tudom...


De ez hogy ne legyen elég, a legjobb barátom járni kezdett a barátnőm legjobb barátnőjével. Így most tényleg nem tudom mi történik, félek hogyha gondok lesznek közöttünk (amik már elég szépen alakulóban vannak ahogy elnézem), a legjobb barátomnak is fájdalmat fog ez okozni.


Szerintetek ez így normális? Mit tehetek ezügyben? Dolgozom, van munkám (szoftwerfejlesztő vagyok), néha egy hétig is nálam van a barátnőm, eltartom magam és őt is (amikor úgy volt hogy hozzám költözik, vállaltam hogy mindent fizetek ami a lakást illeti).


Köszönm válaszaitokat :)

25/F


2014. jan. 6. 14:44
 1/2 Paulik Áron ***** válasza:

A barátnőd nem meséli el, mi történik?

Ha egy kapcsolat működőképes, akkor kell tudnotok beszélgetni, pláne az ilyen súlyos dolgokról...

2014. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
ha apukának ilyen ráhatása van, az már régen rossz
2014. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!