Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szerelmes belém vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes belém vagy sem?

Figyelt kérdés
Mikor talizunk,mindíg nagyon kedves velem,ha eggyüt bulizunk,mindíg kijön utánnam cigizni.Nagyon jól elbeszélgetünk egymással.Ma is monsta hogy mien rég látott (kb.4napja) meg néha hozzám ér "véletlen" de konkrétan kezdeményezni nem nagyon akar vagy mer. :( nem tudom mit tegyek,próbáljak kezdeményezni,vagy mit tegyek? :(
2014. jan. 7. 21:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ajj ...és ienkor mit tegyek? :S
2014. jan. 7. 21:58
 12/18 anonim ***** válasza:

Eljő az apokalipszis ha te kezdeményezel? Legközelebb ha beszélgettek egész nyugodtan felvetheted, hogy elmehetne veled a Szépművészetibe, vagy mit tudom én:D

De tényleg, hol van az kőbe vésve, hogy a fiúnak kell mindenképp kezdeményezni? Meg mi az, hogy megfogja a vállad, vigyorog csendben, te meg fogod magad és ott hagyod?:D Ne csodálkozz ha utána nem történik semmi.

2014. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem szólt semmit..mi mást tehettem volna? :( ott áltam vagy 2percig nem szólt semmit.Nem feltétlen neki kell kezdeményezni.csak én sem nagyon merek,meg ezekszerint ő sem. :( Pedig jeleket én adtam. :(
2014. jan. 7. 22:23
 14/18 anonim ***** válasza:
miéééért? emberek akik arra vártok hogy egy nő kezdeményezzen, ne tegyétek! ha egy lány kezdeményez akkor legtöbbször ribncnak nézik. legyen már bennetek annyi hogy ha már 2000 éve így megy, akkor továbbra is kezdeményezzenek a pasik. ja és azért nem kezdeményez mert nem neki kell, arra vár, hogy te tedd, és hogy hogy kell kezdeményezni? hívd el valahova, majd a randi végén kapd le, ilyen egyszerű, és nem, nem fog elutasítani
2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Higgadj már le. A házasság előtti szex sem volt divat 2000 évig, most mégsem lőnek főbe érte senkit. Igen, ez az első amit megtanítanak szegény kisfiúknak az óvodában, de legkésőbb a suliban. A tárgy címe: a női test és jelbeszéd. Útmutató fiúknak lányokhoz.

Nem mindenkinek olyan a természete, hogy már az első alkalommal ledugja a nyelvét a torkodon (hála istennek). Az egyik barátnőm is kezdeményezett anno pasinál aki kellett neki. Nem ribanzcnak hívják, hanem feleségnek... Komolyan a királykisasszonyok korát éljük? Persze, az a legjobb ha egy pasi kezdeményez, de ha ő is ad jeleket, meg te is, legalább az egyikőtöknek legyen már annyi esze, hogy nem totyorogtok egy helyben egymást kerülgetve mint a szaró galambok. :)

2014. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Tegnap találkoztunk,nagyon jól ment minden aztán a végén átöleltem és ő is és meg akartam csókolni,de elhajtotta a fejét. :( de ma reggel meg hívott már hogy ma mindenképp talizni akar velem,aztmondtam neki nem érek rá.Nem mentem el..Annyira szarul érzem magam,lehet hogy ezekután nem olyan lesz a kapcsolatunk mint elötte. :(
2014. jan. 10. 22:24
 17/18 anonim ***** válasza:

Elég lett volna elhívni valahova:( Azért nem kell teljesen kiherélni azzal, hogy még megcsókolni is te akarod:)

Hát azért hagyd, hogy mondjon valamit.

2014. jan. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tudom,de tényleg úgy nézett ki a dolog hogy ő is akarja. :(
2014. jan. 11. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!