Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nagyon elegem van már ebből az egész párkapcsolatosdiból!

Figyelt kérdés

Sok éves kapcsolatom ért véget. Most megismertem egy másik lányt, akivel úgy néz ki, hogy összejöhet valami, de amilyen tisztán láttam eddig mit is szeretnék, most annyira összezavarodtam. Volt párom békülne, habár én nem hajlok a békülés felé, de most mégis furdalja az oldalam hogy mi lenne HA ? Viszont most itt van ez a másik lány... Nem tudom hova tenni a dolgokat, vagy hogy mit is szeretnék...


Szerintetek érdemes egy már bukott kapcsolatot foltozgatni, vagy inkább vágjak bele egy újba, és vállaljam az újjal járó kockázatokat ?



2014. jan. 7. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágj bele az újba,a régi már lerágott csont
2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igazából ezt neked kell tudni. ne hagyd, hogy mi befolyásoljunk.


vizsgáld meg a helyzetet. meditáljál kicsit. gondolkozz, hogy te mit szeretnél. sorakoztasd fel az érveket az ész és a szív mellett, hogy te mit szeretnél és mi lenne a helyes majd ez alapján dönts.


én biztos, hogy az új lányt választanám. mondjuk nagyon befolyásolja, hogy az előző kapcsolat milyen volt és miért lett szakítás a vége.

2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vágj bele az újba. Lehet, hogy rövid időre megint összejönnél a régivel, de a leírtak alapján megint szakítás lenne a vége. Minden új kapcsolat kockázat, de ha a régi tönkrement, akkor vágj bele bátran.
2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most képzeld el, amikor megírnak egy könyvet, megvan a vége, satöbbi. Jó vagy nem jó, ha jön a második kötet, ugyanazzal a sztorival, az már csak szar lehet... Szerintem kezdd az új lánnyal!
2014. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint vagy az újat válaszd, vagy légy egyedül egy kicsit.


A régit nem érdemes választani, mert nem lesz jobb, csak rosszabb , ha újra összejöttök. Tudod a szakításnak mindig oka van. Ami nem megy azt nem kell erőltetni.


27/N

2014. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!