Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha a párod az egyéjsza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a párod az egyéjszakás kalandjáról beszélne vagy ha egy asztalnál kellene ülnöd vele? Vagy becsülnéd az őszinteségét?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
zavarna ... tehát ne mondja el
2014. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, hacsak nem direkt hozza fel a témát újra és újra.
2014. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Je Veux ***** válasza:
100%

Mi tudjuk egymásról, hogy milyen előző kapcsolataink voltak és, hogy a komoly kapcsolatok miért értek véget, de ennél többet nem szeretnénk tudni, illetve megosztani sem.


Az exeinek egy részét ismerem, volt akit csak dugott, mással hosszabb ideig együtt volt. Van akit kedvelek, aranyos lány, mást meg gyűlölök.. Igazából kedves és aranyos, de miután többször újra próbálkozott a páromnál, valamint leült velem beszélni, hogy nem szeretné ha konfliktus lenne köztünk, ne aggódj már semmit sem akar tőle, majd ezekután is újra próbálkozott..hát azóta nem a szívem csücske.

Tehát van akivel jól elbeszélgetek, mással meg mindent megteszek, hogy elkerüljem.

2014. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem egyértelmű.

Egy korábbi kaland, amikor te még nem voltál? Akkor nem zavarna, ha valahogy feljönne a téma. De az igen, ha dicsérgetné, stb.

Ha megcsalt és arról van szó, az természetesen zavarna, és ha ezek után együtt is maradunk, azért egy asztalhoz nem ülnék a kalandozás tárgyával.

2014. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

1. Ha egy régi kaland volt, valahogy szóba került és elmeséli, egyáltalán nem zavarna.

2. Ha azzal jönne, hogy bezzeg XY, akivel egyszer...., akkor zavarna.

3. Ha baráti társaságban szóba kerülne, de nem ő hozná fel, akkor a reakciójától függ, hogy zavarna-e a dolog.

4. Ha ő dicsekedne társaság előtt vele, úgy hogy én is ott vagyok, akkor azt nem egy könnyen nyelném le.

5. Ha az egyéjszakás kaland akkor történt volna, amikor már együtt voltunk, akkor nincs miről beszélni a továbbiakban.

2014. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne tekintettel rám, akkor zavarna, amúgy nem.
2014. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kaland előttem volt, akkor nem érdekelne. Tisztában vagyok vele, hogy a páromnak nem én voltam az első, volt több kapcsolata is.

Ha összehasonlítgatna valamelyik régebbi nőjével, vagy épp azzal dicsekedne, hogy mekkora nagy kan volt, az már zavarna.

2014. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha előttem történt még, akkor nem zavarna ha elmesélné, ellenben nem díjaznám, ha egy asztalhoz kellene ülnöm a kalandjával, vagy exével. Emeberek vagyunk, mindannyiunknak van múltja, mi a párommal nagyjából tudunk is egymáséról, de tudjuk ezt megfelelő határok között kezelni. Nem hasonlítgatjuk egymást, nem nagyképűsködünk, stb.

Ha mellettem történt, akkor egyértelmű, hogy nincs miről beszélnünk...

2014. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha túl részletesen mesélne bármilyen előző kapcsolatáról, nem akarok túl sokat erről tudni.

Nem szívesen ülnék egy asztalhoz bájcsevegni a párom akármelyik exével, de ha véletlenül így hozná az élet, akkor egyszer-egyszer természetesen elviselném.

2014. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nagyak ***** válasza:

Olvassátok el a 29-es hozzászólásomat itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


(A hossza miatt nem másolnám be ide is...)

2014. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!