Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után tekintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tekintetek a partnerre úgy, mint barátnőre?

Figyelt kérdés

Adott egy lány és egy fiú. A lány gimis, a srác egyetemista. Beszélgetnek, tök ismeretlenek egymásnak, később találkoznak, egy hónapnyi folyamatos üzenetváltás után. Első csók, stb. Legközelebb a lány felmegy a sráchoz, ott petting, minden, csak nem szex. 1-2 alkalom után lesz szex, mert mindketten akarják már a másikat.

Egy hasonló helyzetben, mennyi idő után a lányból, barátnő? Ha kiderülne hogy mondjuk zaklatja az osztálytársa, mit lépnétek ellene? Nem, nem csak szexkapcsolat.


2014. jan. 8. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem a kérdést?
2014. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mennyi idő után jelented ki és vállalod fel, hogy "igen, ő az én barátnőm!"??

(hasonló helyzetben)

2014. jan. 8. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:
A petting után már mindenféleképpen.
2014. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt beszéljétek meg!

Nekem volt olyan, akit 2 hónap után se nevezhettem a barátomnak, mert mikor beszéltünk róla, úgy állapodtunk meg, hogy még az igazi bizalomnak ki kéne alakulnia, meg kell jobban ismernünk egymást. Aztán mondjuk nem folytatódott. De voltak amúgy érzelmek, és "együtt" jelentünk meg.. Hát igen, igazából így utólag én se tudom, miért is nem voltunk párkapcsolatban :D De a lényeg, hogy ez nem időre megy, a ti döntésetek.

2014. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és igen, nálunk is volt szex, nem igaz, hogy a pettingtől automatikusan párba lesztek.
2014. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lassan 3 hónapja vagyunk alakulóban, volt már szex, többször nálam aludt, de szerintem ez még nem párkapcsolat, meg kell ismernünk egymást, egymásba szeretni.
2014. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hááát, összejöttök, jártok pár évet, házasság, közös hitel (20éves), 2 gyerek, azok felnőnek, kirepülnek, ti elváltok, új férj/feleség, de a ragaszkodás megmarad, már csak barátnődnek tekinted... elsőre azt mondanám 30-35 év után kb.
2014. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Változő... Volt akivel hónapokig kerülgettük egymást..csők volt, mentünk ide-oda, de enm mindtam volna azt, hogy egy pár vagyunk.

A férjemmel a buli után, ahol csókolóztunk találkoztunk nappal 2 napot, majd megcsókolt, onnantól kimondatlanul egy pár voltunk, úgy is viselkedtünk..pedig petting, és szex csak később volt. Anyukáját bemutatta már .

Tehát az adott kapcsolattól függ, hogy az mikrotól nevezhető párkapcsolatnak..

2014. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt akinél az első randi után, előtte 3-4 hétig beszélgettünk neten.


A jelenlegi párommal pedig kb. 3 hónap után, amit úgy kell tekinteni, hogy lefeküdtünk egymással, majd arra rá 3 hónap.

2014. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A férjemmel már az első randin egy pár lettünk. Mindketten ezt akartuk mint kiderült. De akkoriban volt hogy akivel találkozgattam, nem rögtön tekintett rám barátnőként.


Ezért ciki nem ciki, rákérdeztem a férjemnél az első randi után. Mert felmentünk msnre és rám írt. Megkérdeztem hogy akar e velem kapcsolatot vagy sem. És ő határozottan igent mondott. Neki egyértelmű volt:) egyébként is, azt mondta, hogy már a randin a barátnőjének tartott:D

Nekem nem volt egyértelmű, hogy mit is akar, mert mint írtam, akkoriban volt olyan hogy a srác még a 2. szex után sem akarta nevén nevezni a dolgot... Ha ennyi idő alatt nem vállalt fel, már nem is fog alapon ott is hagytam.


Szóval én a megbeszélés híve vagyok.


Mindig csak akkor számít valami párkapcsolatnak, ha a felek úgy is gondolják mindketten. De , ha nem beszélik meg...akár hónapokig is gondolhatja pl egy lány hogy jól elvannak, szexelnek, járnak, a pasi meg pl marhára nem tartja a barátnőjének a lányt, csak baráti szexnek.


Tehát egy ilyen félreértést elkerülendő, inkább rákérdeztem.


27/N

2014. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!