Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itélik el sokan a busszsoförökkel való flörtöt ha fiatal lány csinálja?

Figyelt kérdés
Mindenki a korkülönbséggel jön,hát ott aztán van..
2013. dec. 18. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy buszsofőr ismerősöm, akinek már 3 nőtől van gyereke. A legutóbbi vagy 15 évvel fiatalabb és neki már 3 gyereket csinált. Nem kamu.
2013. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert irigyek a buszsofőrre, hogy nagy a kocsija és sok fiatal lány akar velük kikezdeni. :)
2013. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem itélem el!! Sőtt......

Egy buszsofőr :)

2013. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyik leghűtlenebb szakma: ha városi busz soför, akkor utcán dudál jó csajoknak + hü...éskedik velük, ha pedig távolsági busz sofőr, akkor elég gyakran visz magával egy-egy fiatal csajt az útra, hogy valahol megálljanak és biztos nem a madarakat nézzék ... Ez azért eléggé veszélyes lehet a fiatal lány szempontjából is, gondolj bele, hogy pl. a mező közepén és főleg este senki nem láthat titeket, senki nem tud megvédeni, stb.

Egy alkalommal egy 30 fős diák csapattal vártunk egy céges buszt Debrecenben azért, hogy elvigyen minket haza Miskolcra, viszont (nem túlzás) 1,5 órát késett, huszonéves srác volt a sofőr és mellette egy fiatal csaj. Mindenkinek a fantáziájára bízom, hogy vajon miért késhettek annyit :))

2013. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el, engem csak az első ajtós felszállásnál zavar, amikor a lány ott áll, és még ő is zavarja a jegyvásárlást, meg pofázik közben neki.
2016. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!