Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre bemutattam a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre bemutattam a barátomat édesanyámnak (1 éve vagyunk együtt). Állandóan kritizálja. Mit tegyek? Bemutattam hétvégén, én nagyon szeretem őt.

Figyelt kérdés
Bemutattam hétvégén, én nagyon szeretem őt. Anyu egyedül van, nem szívesen veszi a vendégeket. A párom "nagy" hibái szerinte: jó napottal köszön (egy férfi ne köszönjön így), és nyilvánosan ölelget engem. Azóta állandóan ezzel nyúz, hogy nem való nekem ez a srác. Kivagyok. Egyetemista vagyok, nem nagyon vagyok otthon, de ez nem mehet így.
2010. okt. 6. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A párod köszönjön neki máshogy. :P Ha meg nem nagyon vagy/vagytok otthon, úgysem látja, hogy nyilvánosan ölelget, nem? :)
2010. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sezrintem anyukád elmaradott,de ha nem akarod h. szekálljon akkor inkább mond meg a párodnak h. köszönjön csókolommal vagy vmi mást mondjon(bár nem tudom mi más lehetne mondani), és ne ölelgessen anyukád előtt.Amúgy anyugnak meg megmondhatnád, h. így legalább látszik h. szeret a párod és azért ölelget.Kérdezz rá h. mért jobb lenen ha csúnyán beszélne mg bántana?Vagy anyukád azt akarja h. ne legyél boldog?
2010. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tojd le...

A Ti boldogságotoknál semmi sem lehet fontosabb.

Ha nem tud nyitni a fiú felé, akkor téged sem szeret igazán.

Ne haragudj, de én ilyen radikálisan gondolkodom ez ügyben.

Végig mentem ezen jómagam is.

2010. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ha egy férfi jó napottal köszön egy nőnek azzal mi a gond? nem értem
2010. okt. 6. 13:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi.

Szerinte, valszeg kezit csókolommal kéne.

Vagy hozzátenni a jónapothoz, hogy "kívánok".

Mondjuk azt mindenki felé így illene.

2010. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"De ha egy férfi jó napottal köszön egy nőnek azzal mi a gond? nem értem"


Pedig te ismered anyukádat. :) Talán meg kellene kérdezni tőle.

2010. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem szimpatikus neki.Van ilyen.Biztos egy nyomingerrel jöttél össze,egy túró-rudival.Majd ha egy igazi férfit viszel haza,akkor pozitív lesz anyád megnyilvánulása.Addig viseld el a tényt,hogy kívülről látja racionálisan,és nem szerelemtől szétfolyt párás szemmel ahogy te.
2010. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A párom egyáltalán nem nyominger! Értelmesen el lehet vele beszélgetni, tájékozott, sportol, nappali egyetem mellett dolgozik, kedves, nagylelkű.
2010. okt. 6. 13:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg anyukádtól, hogy milyen racionális érveket tudna felhozni. :D
2010. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 rozika10 ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele ,mondjon legalább 3 racionális okot arra miért nem tetszik neki!!!ha nem tud akkor muszáj neki elfogadnia,meg egyébként is!Te választottad te élsz vele majd nem az ő dolga csak elfogadhatja!!!megszokik vagy megszökik!!
2010. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!