Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert gondolok allandoan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolok allandoan egy masik fiura mikozben a baratomat szeretem?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsanat hogy ekezet nelkul irok kulfoldi billentyuzetem van.

Az a helyzet, hogy gimnazumba mikor bekerultem mar 3honapja jartam egy sraccal akivel azota is lassan 3eve hogy jarunk. De az elso felev nem volt valami felhotlen mert igazsag szerint sokat vitaztunk es nem torodott velem de valahogy szerettem es volt mikor majdnem szakitottunk is.. Ekozben megismerkedtem egy sraccal aranyos volt es eleinte csak baratok voltunk de el keztunk kozeledni egymas irant es hat volt hogy csokoloztam vele .. 1-2szer de meg bantam mert soha nem csaltam meg egy baratomat se demikor megyortent ez a dolog avval altattam magam hogy mert rosszul bant velem a baratom ezert nincs baj evvel . . Egyszer a osszevesztunk nagyon durvan a barattommal es majdnem meg torten a dolog a masik sraccal de vegulis nem ... es a srac azt mondta hogy vagy ot valasztom vagy ha a baratomat akkor ne beszeljunk tobbet mert nem birja ki hogy baratok legyunk es ne legyen semmi tobb. En a baratomat valasztottam ez elmondtam a baratomnak mindent bevallottam meg bocsajtott hala de ez az incidens 2es fel eve volt ... es azota is erre a sracra gondolok majdnem minden nap megnezem az adatlapjat es kepeit egy bizonyos oldalon. Es azota neki is lett baratnoje. Azota elkerult a sulibol mert elkoltoztek. A barattommal nagyon jo a kapcsolatom szeretem nagyon es szerelmes is vagyok bele de nem tudom a fejembol kiverni ezt a sracot .. mert hirtelen csak nem beszeltunk es nem zartuk le ezt a dolgot. 3honapja talalkoztam avval a sraccal egy buliban es folyamatosan nezett feltunoen mintha azt varta volna beszeljunk vagy valami de en nem akartam oda menni hozza. Azota a buli ota megtobbet gondolok ra. HOGYAN VERJEM KI A FEJEMBOL? Nem szeretem nem tudom miert van ez. Segitsetek talan egy kivulallo jobban atlatja ezt a dolgot. Koszonom 18/L



#fejemböl
2014. jan. 8. 23:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
koszi !
2014. jan. 9. 22:31
 22/24 anonim válasza:
Szia eleg regi ez a kerdes csak en most elegge hasonlo helyzetben vagyok :( szoval a baratommal egyutt vagyok lassan 3 eve es nagyon jo kapcsolatunk volt szerettuk egymast torodtunk egymassal egy alom volt az egesz de mostanaba o dolgozik nem talalkozunk csak hetvegen es en igy mar nm nagyon erzem jol magam ebbe a kapcsolatba viszont kulon se akarok valni tole mert szeretem es meg torodik velem meg ha nm is olyan sokat mert nagyon elfoglalt viszont en folyton egy masik sracra gondolok osztalytarsam es nm tortent koztunk semmi szinte nm is beszelgetunk csak nagyon keveset de megis mindig ra gondolok es almodozom h o is enram es h bejovok neki :( nem csaltam meg a baratom soha senkivel es ezutan se fogom csak nm tudom h mit kene tennem ?? :(( vagy hogy miert gondolok arra a sracra :( te vegulis beszeltel a sraccal ? mi tortent veletek ? kerlek meseld el es ha tudsz adj nekem is tanacsot nagyon tanacstalan vagyok mellesleg fojton magamat marcangolom hogy miert gondolok masra mikozben van baratom :(( nagyon nagyon halas lennek ha valaszolnal 16/l (vagy barki aki tud tippet adni vagy voltmar hasonlo helyzetbe attol is szivesen varok valaszt )
2015. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 PearlDiver ***** válasza:

#22 szerelmes vagy a barátodba? Úgy értem, vonz téged fizikailag? Felnézel rá, tiszteled? Inspirál a személyisége? Biztonságban érzed magad mellette? Meg tud nevettetni? El szoktad képzelni magatokat 5 év múlva és reális ez a kép, látod az odáig vezető utat? Beszéltél neki az érzéseidről és a az osztálytársadról?

Ha legalább 2 kérdésre nemmel válaszolsz ezek közül, akkor szerintem nem feltétlen kell vele maradni. Gondolom elég nagy köztetek a korkülönbség, lehet hogy túl nagy és a szerelemből már csak a megszokás maradt.

2015. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Igen szeretem es nem tudom elkepzelni magam nelkule viszont abban is lehet valami hogy ez koztunk kicsit mar a megszokasrol szol :( amugy 3 ev van koztunk , nem akarok egy nyafogos kislanynak tunni csak egyszeruen nem tudom mit csinaljak es hogy hogyan derithetnem ki hogy van jovonk egyutt meg hogy szeretem e meg anyirra hogy vele maradjak es hogy hogyan tudnam a masikat kiverni a fejembol mert igy nagyon rosszul erzem magam nem akarok masra gondolni ha egyszer vele vagyok es ez kezd egyre kiakasztobb lenni :(
2015. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!