Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy jobban megnyíljon előttem a barátom?

Figyelt kérdés
1 éves párkapcsolatban élünk, én 21 éves vagyok, a barátom pedig 23. Nekem igazából ő az első komoly párkapcsolatom, Neki viszont már volt egy és csúnyán átvágták... Megcsalták őt. De ő sem volt ártatlan bárány, ugyanis minden párkapcsolatában volt egy csaj, aki még a mi életünkben is szerepelt, ő majdnem megcsalt vele, csak kiderült... azóta nem beszél vele egyáltalán! Sokat hazudott nekem, többször szakítottunk is majdnem emiatt, képes lett volna csak azért szakítani, mert az igazát védte, holott utána bevallotta szinte mindig, hogy ő volt a hibás... de hát a férfi büszkeség... Pluszba többször megemlítette nekem, hogy bizony mi olyan sokszor találkozunk, hogy egymásra fogunk unni. Ez nem igaz, mert van úgy, hogy több napig nem is találkozunk és nem is mindig beszélünk! Az előző barátnőinek agyonig kinyalta a popóját, mindig ment utánuk... kivétel, amikor nem beszélt a másik csajjal vagy nem volt más elfoglaltsága, de velük mindenki mondja, hogy többet foglalkozott! Már egy éve így megy, én mindent megteszek ezért a kapcsolatért, tényleg beleölöm minden erőmet és ilyeneket kapok vissza :( Nem szeretném én sem, ha egyfolytában beszélgetnénk és hogy minden nap együtt legyünk, tisztában vagyok vele, hogy az nem lenne jó... de neki ennyi is sok. És mondta, hogy azért ilyen, mert átvágták és velem már másképp akar viselkedni... De ez nem kifogás! Megígérte, hogy abbahagyja ezeket, de már párszor megígérte ezt én nem tartotta be! Nem is az a küzdő típus, szerintem hagyna elmenni... és közben engem hibáztatna... mit tegyek? :(

2014. jan. 9. 12:52
 1/8 Költőnő? ***** válasza:

TE jelenleg lényegesen többet vársz ettől a kapcsolattól, mint Ő.

Üljetek le, beszéljétek meg.

Ha sikerül vmiféle konszenzusra jutni, akkor oké, de ha nem: hosszabb távon csak gyötrődni fogsz tovább.

2014. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jonathan90 válasza:

Szerintem ő nem szeret téged. Főleg ha másik nő is volt/van az életében ilyen szempontból, így nem sok jövőtök van. A bizalmatlanságra pedig éppen neked volna okod, mikor ő ilyeneket tesz. Tisztázni kell az álláspontokat, és bármi is lesz a következménye, ezt megkell lépni. Jobb azelőtt, mint mikor már kompromisszumot kéne hoznod.

23F

2014. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már párszor átbeszéltük és sok dologban változott, de nekem ez nem elég... lehet, hogy túl nagyon az elvárásaim?
2014. jan. 9. 13:05
 4/8 Jonathan90 válasza:
Nem értem ha attól, hogy átvágták, mit segít a jelenlegi kapcsolatában az, hogy minimalizálja az együttlétet, közös életet. Szerintem semmit nem változtat. Ha te olyan lennél, heti 2 alkalomtól is ugyanúgy áttudnád vágni. Ez gyenge szöveg. Ő nem akar téged annyira, mint te őt. Kérdésem a következő volna: mit is akar ő tőled? ez a lapos, olvasásra unalmas és rossz hangulatú kapcsolat mire vezet? Részedről egyértelműen a végét, amikor elegedlesz ebből a hülyeségből. Ha ő odáig jutott hogy neki mindegy, talán elkéne engedned, és rátalálni egy viszontszerető, kedves, figyelmes párra.
2014. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

Kérdező mert nem EGYFORMÁN akarjátok ezt a kapcsolatot!

Te nagyon, Ő meg csak épphogy elvan, kényelmes, van kivel szexelni, de érzelmileg semmit nem hajlandó komolyabban beletenni.

2014. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már sírt is emiatt, merthogy már tervezgettünk, de én mondtam, hogy ne húzzuk ezt tovább... Furcsállom, hogy egy két dolog nem magától jön nála. Hanem szólni kell neki. Erre az a válasza, hogy várat épített maga köré, hogy ne érje több sérülés... Ezt úgy tette meg, hogy HETENTE előrukkolt olyannal, amivel megtudott bántani és észrevehetően ezeket ő nem is szándékosan csinálta...
2014. jan. 9. 13:19
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
ügyes játszmákat és manipulációkat játszik veled. tudatos vagy sem, tökmindegy.
2014. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
100%
A srác nyakig lubickol az önsajnálatban... és szerintem neked nem az a feladatod, hogy ebből kigyógyítsd, egyedül többre menne, mert így megvan az az illúziója, hogy te így is szereted és minden maradhat ahogy van. Neki egy pofonra van szüksége az élettől: ha szakítasz vele azzal, hogy az életedet nem az ő ellenállásával küzdve akarod tölteni, hátha észbe kap. De tényleg szakítanod kell, nem csak kilátásba helyezni. Esetleg ha egy hosszabb idő után feldolgozza magában és túl lesz ezen, még lehet jövőtök. De így csak szenvedés szenvedés hátán...
2014. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!