Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom már kétszer is le akart smárolni de. Nemtudom miért de elhuztam a fejem. Tudnátok nekem segíteni? Kerlek valami normális valaszt legyszives

Figyelt kérdés
Na...szoval eddig 3x találkoztam a barátommal..(szoval még frissek vagyunk) az első randin nem volt semmi különösebb a második randinkon Átölelte a derekam..es egy csomó ideig beszélgettünk úgy..a kezem a nyakánál volt...es aztán a vegen le akart smarolni...de ugy ereztem h elhúzza a fejét..igy nem sikerult..a harmadik randin mikor mennem kellett fel álltunk..és 2x is megpróbálta..de mindig abba is hagyta..félek hogy rosszul smárolok:( pénteken újra találkozunk...es akkor hagynom kéna különben Félek hogy szakítani fog..az a helyzet hogy sok lánynak tetszik..es én vagyok aki megfogta..:) segitsettek:( nem tudom mi ütött belém hagyni akartam...de nemtudom:(

2014. jan. 8. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Menni fog az,lazulj el és csak hagyd magad :)
2014. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nagyon izgulok:( ugy érzem nem vagyok neki eleg jo:(
2014. jan. 8. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor nem akarna megcsókolni :)
2014. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugii, lazulj el és hagyd hogy megcsókoljon.. inkább azután hagyjon el ha tényleg rosszul csókolsz, minthogy meg sem próbáltad. De szerintem ezt el is mondhatnád neki, hogy félsz egy picit, mert úgy érzed nincs elég tapasztalatod benne, vagy nem tudom.
2014. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki hogy egy kicsit tapasztalatlan vagy és izgulsz, ha méar ennyiszer próbált veled smárolni akk nagy valószínűséggel nagyon is kedvel, namost ha elmondod neki akkor sztem aranyosnak találna és szó nélkül újra smárolni akarna. Te ne csinálj mást csak lazulj el öleld át és hadd hogy ő "veszessen" . Ebből nem sülhet ki rossz dolog. :) Legyél bájos mikor elmondod neki :)
2014. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) nem is ertem miert izgultam...igazán nem volt nehéz...csak elsőnek kicsit furcsa..de nagyon jo volt:)
2014. jan. 15. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!