Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom semmire nem emlékszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom semmire nem emlékszik, de rám mégis?

Figyelt kérdés

35 nap eltelt,úgy hogy semmit nem tudtam róla.

35 nappal ezelőtt,ő megkísérelt,egy öngyilkosságot,felakasztotta magát,de túlélte,1 hónap után megkeresett,telefonon hívott,és facebookon is,egyáltalán semmire sem emlékszik,csak rám,megkérdeztem tőle,tegnap,hogy miért csináltad,ezt az egészet? és azt mondta nem emlékszik,de rám mégis

Úgy volt,hogy ma találkozzunk,de sztem tuti elfelejtette,tegnap beszélgettünk facebookon,és mindent elfelejt,20 perc amire emlékszik,20 perc múlva meg elfelejti megint,nagyon fura lett,Én meg ugye nagyon Szeretem őt!Csak az az érdekes,hogy rám mégis emlékszik.



2014. jan. 8. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A sokk miatt...


Sürgőős kezelés kell neki!!!!!

2014. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 20 perc múlva mindent elfelejt, akkor lehet sérült a hosszú távú memóriája. Orvosi kezelésre van szüksége.
2014. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos!
2014. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!