Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tényleg komolyat akar tőlem? Nemrég ismerkedtünk össze,30as pasi én 20 vagyok. Értem jön, meghív mindenre, nem tolakodó. De félek, hogy ezek csak megtévesztések és mikor megkap, otthagy utána. Honnan jöhetek rá? :. (

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszéltek intellektuális dolgokról? Érdekli, hogy mi zajlik a fejedben, a lelkedben? ja, vagy mindketten ostobák vagytok, és erre egyikőtök sem kíváncsi? Szerintem ebből lehet érezni, hogy a lelked is érdekli e, és az tetszik e neki.
2014. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jókat beszélgetünk, mindig érdeklődik, meg olyan lelkes, de olyan alattomosak tudnak lenni. Illetve sokat mesélt arról, hogy most ismerkedni szeretne és komolyra vágyik. De ezt se tudom még elhinni..
2014. jan. 7. 00:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor feküdj le vele, aztán csak kiderül, hogy tényleg komolyat akar-e.
2014. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Paulik Áron ***** válasza:

Atyavilág, #3 ez a lehető legrosszabb, amit tehet!!!

Ha csak a tested kell neki, így megkapja amit akar, és vagy otthagy, vagy továbbra is kihasznál. Te meg kötődni fogsz hozzá és hagyod.

Ha viszont tisztességes, ezt úgy tudja bebizonyítani, ha türelmes veled és nem akar rögtön megfektetni.

2014. jan. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ne kövesd el azt a hibár, amit én :( én ugyanezt gondoltam és rövidre zártam a dolgot, most meg bánkódhatok.
2014. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!