Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek sokáig kellett várni az első kapcsolatra? Lenne néhány kérdésem.

Figyelt kérdés

Tehát várniuk kellett, mert az ellenkező nem képviselői nem kapkodtak utánuk, és jól "kiéheztek" már egy kapcsolatra, mire összejött a dolog.


1. Azt mondják, amit nehéz megszerezni és sokáig kell várni rá, arra az ember nagyon vigyáz és nehezen válik meg tőle. Ez ebben az esetben is igaz? Tehát nem volt nehéz befejezni a kapcsolatot?


2. Nem éreztétek úgy mikor a párotok udvarolni kezdett, hogy "na végre kellek valakinek" és ezért nem jártatok úgy, hogy olyan emberrel kezdtetek, aki nem is volt "hozzátok illő", és ezért hamar befuccsolt a kapcsolat?


3. Milyen "hibákat" követtetek el a tapasztalatlanságotokból és "kiéhezettségetek"-ből kifolyólag?


Meg még írhattok a témában, ami eszetekbe jut. Kíváncsian várom a válaszokat. :) Ja és bocs a körmondatokért, remélem azért érthető. :D



2014. jan. 9. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még mindig várok rá:D Forever Alone :))
2014. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 évet vártam rá mióta megszulettem elég?
2014. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem elég a 13. :D
2014. jan. 9. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 23 évet vártam. És megérte! Bár én nem voltam kiéhezve :D Élveztem az egyedüllétet, mert így tudtam külföldre utazgatni, kipróbálhattam jó sok mindent. Aztán nyugi lett, így úgy éreztem már jöhet egy kapcsolat:) Korábban, fiatalként is voltak lehetőségeim párkapcsolatra, de én nem éreztem, hogy nekem az kellene. Így csak 23 évesen vágtam bele. Azt nem tudom, nehéz-e befejezni, mert azóta is tart :)
2014. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!