Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet manapság...

Miért nem lehet manapság kitartóan udvarolni? Miért várja el a világ, hogy az első nemre rögtön meghátráljunk? Őszintén néha bánom, hogy nem régebben születtem néhány évtizeddel.

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Egyéni szociális problémáinkat kérem ne álltalánosítsuk a gyik felhasználókkal!
2013. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

talán mert nincs olyan lány aki elvárja...


nézd meg ezt, nagyon találó pár jelenet: https://www.youtube.com/watch?v=oqYUbpjrZxc

2013. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Mert a lányok ki nem állhatják, ha olyan pasi udvarol nekik akik elsőre nem jönnek be. Kb minden az első egy percben dől el ismerkedésnél és utána már hiába kaparsz. Ha nem jössz be akkor nem jössz be. Ennyit az udvarlásról.
2013. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%

Az üzenet küldője: secrethunter

Az üzenet címzettje: Yoda Master

Az elküldés időpontja: ma 13:00

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miért nem lehet manapság kitartóan udvarolni? Miért várja el a világ, hogy az első nemre rögtön meghátráljunk? Őszintén néha bánom, hogy nem régebben születtem néhány évtizeddel.


"Egyéni szociális problémáinkat kérem ne álltalánosítsuk a gyik felhasználókkal!"


Az üzenet szövege: dögölj meg


Bánhatod is, hogy megszülettél :)

2013. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Miért várja el a világ, hogy az első nemre rögtön meghátráljunk?"


Nem várja el senki.


Nem arról van szó. Én is egy kitartó férfi vagyok, de szerintem én is abba szoktam belefáradni, hogy ha mondjuk 1-2 alatt udvarolok pár lánynak, akkor egytől egyig elzárkózóak (mert függnek még érzelmileg extől, vagy hihetetlen elvárásaik vannak). Nem abba fáradnék bele, ha egyetlen nőnél próbálkoznék és többször is elutasít (még lenne remény, hogy forulhat a kocka mélyebb ismerkedés, beszélgetés révén), hanem hogy több nőnél tapasztalod ezt. Remélem érted.


Én is korábban kelle volna, hogy szülessek. Olyan 1800-as évek vége.

2013. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mert ha téged elküld, rövid időn belül talál jobbat.
2013. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
kedves második bár programozó vagyok de aszt hiszem jobban érezném magamat abban a világban ami a videóban van bemutatva :)
2013. nov. 26. 13:10
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez pontosan az a szituáció, amiből a férfi csakis vesztesként jöhet ki.


ha a hölgyemény azt mondja hogy: Nem!


De te folytatod -> akkor egy idióta vagy aki nem ért a szép szóból

Ha nem folytatod -> akkor meg meg sem érdemled a lányt (szerinte)


Szóval varrjon rá gombot aki tud.

2013. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
syntax error: unexpected 's' in word 'azt' on line 1
2013. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mert ilyen a világ sokan valóban feladják mert nincs kitartásuk és ezt már annyira megszokták az emberek hogy ezt tartják normálisnak.

Én amikor a barátnőmnek udvaroltam nem voltam neki annyira szimpatikus külsőre, jó belsőleg nagyon eltudtam varázsolni meg arcra bejöttem neki de amikor meglátott élőben hogy milyen nagy darab vagyok egyből hátrált és nem tudta mi legyen. Nem jöttem be neki amit meg is mondott de mondta azt is hogy szívesen van velem csak nem akar semmit.

De továbbra is beszélgettünk én érdeklődtem iránta mert akkor még MSN volt a népszerű és mindig amikor ráírtam órákig tartott a beszélgetésünk, ő is kérdezősködött, sokszor rám írt, beszélgettünk stb... Majd amikor egyre sűrűbben találkoztunk és rengeteg közös élményünk volt mert simán megtehettem volna már akkor hogy hátrálok és hagyom az egészet a francba mert éreztette velem hogy nem akar többet, de én küzdöttem érte, gyakorlatilag vért izzadva hulla fáradtan is hajlandó voltam átmenni hozzá amikor ki volt akadva mert felidegesítették a szülei, mellette voltam mindig, és jöttek az érzelmek amiket nem hagytam elfojtani nála és akkor ugye belátta hogy csalódott bennem mert én tényleg az a ember vagyok aki nem hátrál meg és hogy valóban küzdök azért hogy elérjem amit akarok, és ő ezt figyelte ám igaz bevallotta hogy nem jövök be neki de érezte legbelül hogy talán ez megfog változni ami meg is változott. 3,5 éve vagyunk együtt, nagyon belém szeretett belsőleg, a külsőmet már nem zavarta, azóta teszünk azért hogy leadjam a felesleget ami sikeresnek mondható mert már 100 kiló alá került a súlyom és nagyon büszke rám. Szeretjük egymást nagyon szerelmes még mindig belém mert ha akad valami akadály nem hátrálok meg hanem szembe nézek vele és igyekszem azt legyőzni vagy kikerülni úgy hogy ne legyen semmi következménye.

Aki nem adja fel a dolgokat és küzd még ha egy ronda emberről is van szó ő is képes lesz elérni azt amit akar és egy nagyon szép lánynál akinél nem jön be de ha küzd, harcol akkor elérheti azt hogy később megszeresse őt.

Az a baj hogy soakn feladják mert ugye a média, meg a környezet már ezt mutatja hogy hagyd majd lesz másik, de régebben ez azért em volt most eltekintve a médiától mert régen mindenből alig volt valami és sokaknak küzdeniük kellett egy bizonyos dologért és nem az volt hogy feladják és majd lesz másik, mert tudták akkor hogy annak nagyon kevés az esélye. És ezért tart itt a világ mert mindenki azt hiszi hogy dőzsölhetünk mindenbe és ha valamiért tenni kell azt inkább feladja majd lesz másik amiért annyira nem kell tenni. Ezért van manapság az hogy sokan félrelépnek vagy meghátrálnak ha már valamiért harcolni kéne mert elvagyunk kényelmesedve és azt hisszük hogy minden az ölünkbe hullik. Néha velem i ez van elismerem de én képes vagyok harcolni azért ha akarok valamit.

2013. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!