Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek! Ti, hogyan képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti, hogyan képzelitek az együttélést a párotokkal?

Figyelt kérdés

Értem úgy, hogyha találkoztok a párotokkal és ténylegesen úgy alakul, hogy végig együtt maradtok. Később közös lakásban laknátok? Közös kasszán lennétek, mint a heterók egy része?

Vagy inkább két külön lakásban élnétek és járnátok egymásoz?

Inkább az érdekelne, hogy a mindennapokat hogy oldanátok meg.


Köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 9. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömék együtt élnek, közös albiban, a pénzügyeiket nem ismerem :)
2014. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
63%
Én mindenképpen egy lakásba szeretnék élni majd a párommal és közös kasszán is leszünk. S képes is lennék mindent megcsinálni kiszolgálni, főzni,mosni is rá ha arról van szó mindenzt persze munka mellett. Szeretném hogy jól érezze magát mellettem.Ugyan úgy eljárnánk szorakozni,nyaralni szabadidőnkbe ahogy a többi ember is csinálja.
2014. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Úgy, mint a heteroszexuálisok.. nem tudom mire jó ez a náculás.. ha tehetném össze is házasodnék a bogarammal, attól hogy meleg vagyok, még kijár ugyanaz az élet mint átlagos heteroszexuális honfitársainknak.
2014. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Együtt élni egy helyen az lehet lakás vagy ház.Közös kasszán a házimunkákat meg felosztva aszerint , hogy melyikünk melyiket csinálja meg szívesebben.Úgy élni , mint a heterók ,sőt még a gyerek kérdés sem teljesen tabu (az a partnertől függ).
2014. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 pixie.cute ***** válasza:
Ugyanúgy, mint egy heteroszexuális párnál. :D Csak olyan közegben laknék, ahol ez a dolog, hogy két meleg együtt él, esetleg gyerekkel, az elfogadott.
2014. jan. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint bármelyik másik szerelmes pár, semmi nem akadályozna meg benne, és életemben akkor lennék a legboldogabb, ha végre együtt lakhatnék a barátommal, akivel már két éve együtt vagyunk.

20F

2014. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Közös lakásban, nyilván, úgy az igazi a kapcsolat egy idő után. Persze előbb kellene találni valakit akivel ez megvalósítható :(

Viszont a közös kasszát én nem támogatnám (mármint közös bankszámla meg ilyenek), szerintem jobb az, ha kialakul, hogy mit ki fizet (rezsi, kaja stb.).

24/f

2014. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Saját példánkból tudom mondani, hogy nagyon boldog párkapcsolatban élünk a párommal. 1,5 éve vagyunk együtt, de már a kapcsolatunk legelején világos volt mindkettőnk számára, hogy mi egymásnak lettünk teremtve, úgyhogy nem vártunk sokat az összeköltözéssel. 7 hónapja együtt élünk és 5 hónapja jegyeztük el egymást. :) A közös kassza nálunk úgy néz ki, hogy külön bankszámlánk van, amire a fizetésünk érkezik, de nem tartjuk számon, hogy mikor, ki, kinek, mit, hol és mennyiért vásárolt.. teljesen rugalmasan kezeljük a dolgot, mert nincs jelentősége a pénznek a kapcsolatunkban. :)


A mindennapok megoldása alatt mit értesz? Nyilvánvalóan nem mutogatjuk a környezetnek, hogy egy párt alkotunk de amúgy ugyanolyanok a mindennapjaink, mint egy átlagos párnak vagy mint két nagyon jó barátnak. :) Főzünk, társasjátékozunk, PS-ezünk, együtt utazunk nyaralni/kikapcsolódni, sörözünk a barátainkkal, moziba járunk, stb. :) A szomszédok nem tudnak semmit, a közeli barátaink és családunk persze ismeri a helyzetünket és így szeretnek minket. Szerintem melegként ugyanolyan teljes életet élünk, mintha heterok lennénk. Ahogy szoktam mondani, az egész különbség mindössze abból áll, hogy egy férfi mellett fekszünk este és kelünk reggel.. minden más ugyanolyan (ha nem jobb, mint egy hetero kapcsolatban). :)


24F meleg

2014. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző, elképesztően irigyellek :)

De, az ilyen válaszok mutatják, hogy lehet esély melegként is a normális kapcsolatra és együttélésre (csak jönne már valaki akivel ez menne...)

24F

2014. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző: ebből is látszik, hogy vannak még csodák! Remélem Neked is össze fog jönni egy, az enyéméhez hasonlóan boldog kapcsolat. :)


24F meleg

2014. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!