Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettessem meg magamat vele újra? (a helyzet kicsit sem olyan mint amilyennek képzelitek)

Figyelt kérdés
A barátom távol lakik tőlem.Majdnem egy éve együtt vagyunk.Most depresszióba esett,ő se tudja hogy mi a baja,csak erős szomorúságot érez,azt mondta hogy nem is tudja hogy kit szeret...Hogyan "hódítsam vissza"??Csak normális kommenteket!Normális tanácsokat!
2013. aug. 4. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek szerint van 1 másik lány?
2013. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudja kit szeret? nem lehet hogy beficcen oda valami más nő is? O.o

nem tudom, költözz hozzá. jobbat komolyan nem tudok írni

2013. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki téged szeret, az hidd el, hogy tudja, hogy kit szeret. Ezt a szöveget rendszerint az mondja, aki már abszolút nem érez semmit, csak gyáva a szemébe mondani a másik embernek, hogy vége.
2013. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez másik lány, én is voltam így, harmadik fél nélkül.


Segíts megoldani a problémát(ha mással nem is tudod, legalább érezze, hogy mellette vagy, akkor is, ha "nem kellesz" neki). Vagy hagyd az egészet, ezt a két variációt látom így hirtelen.

2013. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy csak picit érez szeretetet...Pedig annyi mindenen keresztül mentünk!!És azt mondta hogy végtelenül szeret! :(
2013. aug. 4. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!