Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben, Ti mit tennétek? Most lenne Rá a legnagyobb szükségem, de úgy érzem megaláz.

Figyelt kérdés

Nem akartam kiírni ezt a kérdést, mert tudom, hogy sokan elítélnek majd, akik olvassák, de nem tudom kihez fordulhatnék.

Van egy 1 éves kapcsolatom, 19 éves vagyok. 2,5 hónapja szex után bennem maradt az óvszer. Két és fél nap után tudtam kiváltani az Escapelle gyógyszert. Az orvos felkészített, hogy nem lesz 100% a hatása, mert az első 12órában is csak 86%os. Teherbe is estem.Senki nem állt mellettem. A szüleimmel lakom, egy érettségim van, de szakma nélkül semmit se ér, és még tanulok is. A barátom azt mondta szeret, de most még semmiképp nem akar babát, és ne tartsuk meg. Tudom, hogy milyen szegényként felnőni. Kiskoromba sose volt pénz, ha betegek voltunk gyógyszerre, nem voltak csak turis ruháink, szinte sose mehettem a sulival sehova, ami pénzbe került, hónap végén és karácsonykor egy szelet zsíros kenyérnek is örültünk..szóval a szegénység tönkre tette a gyerekkoromat, nagyon sokszor kívántam, hogy bár, ne kellett volna megszületnem és ennyit szenvednem.Nem akartam, hogy az én gyerekemnek is ilyen élete legyen. Most is szegények vagyunk, egyik napról a másikra élünk, semmink sincs, még saját lakásunk se. Így - bármenyire is fájt - az abortusz mellett döntöttem.

Most a barátom közölte, hogy hétvégén elmegy Bécsbe a haverjaival, mert megviselte ez a baba dolog és ott ki tudja piheni ezzeket a heteket.Nagyon összevesztünk.Hozzám egy kedves szava se volt, úgy néz rám, mint a véres rongyra..és még a kórházba sem volt mellettem. Nagyon fáj ez az egész.Minden nap sírva alszom el mióta eldöntöttük, hogy elvetettem a babát, de mindenki csak engem hibáztatt.Pedig, ha legalább a barátom mellettem áll megtartom. Most nem tudom mit tegyek.Nagyon szeretem, de nem értem, hogy lehet ilyen önző?! Ezzek után még ha Őt is elveszítem, azt nem bírom ki.


2014. jan. 9. 23:55
 1/10 Költőnő? ***** válasza:
90%

hát elég hülye módját választotta a feldolgozásnak.

Nem minden férfi tudja ezt jól kezelni.

Ha amúgy rendben van a kapcsolatotok, és csak most ilyen retardált, akkor később le lehet ülni megbeszélni.

Ha viszont máskor is csak ennyiben tudhatod magad mellett, akkor nem kérdés, mi a teendő

2014. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig jó volt minden, voltak vitáink, de semmi komoly. Most pedig.. tudom, hogy neki se könnyű. Viszont, Ő beszélt rá erre az egészre, hiába mondtam, hogy én szivem szerint megtartanám!
2014. jan. 10. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

túl fogod élni a ge ci barátod nélkül. ilyen f opó gennyláda lettem volna valaha megérdemelném a halált


30+F

2014. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért Bécsbe kell menni ahhoz, hogy kipihenje magát. Nagyon sajnálom ami történt. Ha velem lenne ez, én azon is aggódnék mit csinálna olyan messze :S
2014. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy most környezett változásra van szüksége és fogadjam el. Nekem pedig Rá lenne szükségem, de Őt ez hidegen hagyja.
2014. jan. 10. 00:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ő lesz életed férfija. vele nem történt semmi, de nem téged támogat.
2014. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

sajnos a ffiak (még az sem, aki igazán szeretné) nem tudják átérezni ezt.

Ő most fizikailag is távol akar lenni ettől, mintha "köze" sem lenne az egészhez, mert csak így tud vele bmit kezdeni sztem

2014. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem vagyok férfi. költőnő megmondja a frankót :D
2014. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:
nem lehet hogy azt hiszi direkt estél teherbe, sokkolta hogy alig mentél bele az abortuszba, és most kivan mert majdnem rásóztál egy gyereket ilyen fiatalon..?
2014. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hülye egy nő vagy, hogy ilyen senkiházi, tróger önző farkokra buksz.


És ilyentől akarsz te gyereket, Jézus Mária 😱


Keres inkább egy normális fiút aki eltart és dolgozik rendesen, nem közmunkán osztja az észt.

2019. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!