Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válni akar, de félek. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni akar, de félek. Mit csináljak, ha félek, én nem tudnék "mintafeleség" lenni?

Figyelt kérdés

Viszonyom lett egy nős férfival. Az élete olyan tökéletesnek tűnik kívülről, hatalmas ház, feleség, aki mindig jól néz ki, otthon van és mindent elintéz...

Aztán jöttem én, aki ellentéte mindenben a feleségének.

Holnap elmondja a feleségének, hogy válni akar.

De én félek, hogy talán sosem leszek olyan jó a családja, barátai szemében, mint a felesége.

Én fiatal vagyok, nem tudnék otthon ülni egész nap, takarítani és főzni, jópofizni mindenkivel.


Hogy győzzem le a félelmemet mások véleményével kapcsolatban?

Próbáljam lebeszélni a válásról?


2014. jan. 10. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha válik, valószínűleg bízik is benned.

Nem mondom, hogy ne félj, azt csak te tudod elrendezni magadban. Ha szereted és biztos vagy abban, hogy mellette maradsz, akkor ne beszéld le. Úgy is azt teszi, amit jónak vél.

2014. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérte a kezed v csak válik? Nem mindegy...
2014. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?


Ismer téged, biztos tudja hogy most dolgozol és ezt nem akarod feladni érte.


Beszéltél vele a kételyeidről?

2014. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert válik még nem fog téged elvenni. A felesége megadta neki a biztonságot, benned gondolom az izgalmat keresi/kereste. Nem hinném hogy belőled lenne a következő felesége.
2014. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már vártam. Itt a mai nap pársoros, bosszantó kamukérdése. gyerek, neked akkara fantáziád van, ha ezt a tengersok energiát tanulásra fordítanád, vinnéd valamire az életben, így meg csak a Gyakori rezidens trollja maradsz...
2014. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én abban sem bíznék, hogy valóban elválik! Meg kellene osztani a vagyonát a feleségével. Hova menne lakni pl. a nagy ház helyett? Ha te nem főzöl stb. akkor nagyon hamar elégedetlen lesz veled.

Nem a barátok véleménye számít, de ha olyan beosztásban van, ahol reprezentálni kell, kínosan fogja magát érezni, ha te nem felelsz meg ezeknek az elvárásoknak.

Addig marad veled, amíg rád nem un.

2014. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mindegyik csalfa fazon "válni akar" :D

lehet egyszer majd én is ezt fogom kamuzni (?)

2014. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!