Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 3,5 hónapja vagyunk együtt,de ez az idő alatt párszor szakított velem,lényegtelen dolgok miatt. Sokat szenvedtem már miatta,és úgy érzem már nem bírom vele sokáig. De szeptember óta ismerek egy srácot,aki viszont kedvesnek tűnik. Szakítsak a mostani barátommal,megúszom a sok szenvedést,és pár hónapon keresztül ismerkedjek inkább a másik sráccal? Negatív kommenteket mellőzétek.
2014. jan. 10. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
ha előbb utóbb úgy is szakítanál akkor természetesen szakíts most és ismerkedj a másikkal
2014. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azért kell a pároddal szakítanod, mert jött egy másik, hanem azért, mert úgy rossz a kapcsolatotok, ahogy van. Többször szakított már veled a közel 4 hónap alatt és még mindig vele vagy? Szerintem ez nem is kérdés, hogy mit tegyél.
2014. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dőtyi válasza:
SZAKÍÍÍÍÍÍTST A BARÁTODDAL OSZT PRÓBÁLKOZZ A MÁSIKNÁL!!!
2014. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk,megfogadtam,hogy bármi lesz,nem fogok szakítani,és szeretni fogom,de a 3,5 hónap alatt annyira kikészített hogy már nem tudom,hogy mit csináljak.
2014. jan. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!