Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy sráccal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal, aki az exbarátnője nevén szólított. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Elmentünk már sokadszor randizni és ma búcsúzásnál úgy köszönt el, hogy: Szia rita cica. (A nevem Vivi )Hát k*va nagyot néztem,de nem szóltam.. Ilyenkor mit csináljak? Megemlítsem neki lazán? Vágjam a fejéhez, hogy ne kezdjen olyan kapcsolatba, aki még az exét szereti.. vagy mit ?!

2013. dec. 22. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vonulj el Karácsonyi ima zarándoklatra. Mormolj el érte 3 miatyánkot, hogy csak botlás volt és nem őt szereti még.
2013. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Mi az hogy nem szóltál semmit?? Mindjárt meg kellett volna kérdezned hogy miért hívott így az is lehet hogy csak poénból hogy mit reagálsz rá. Szerintem semmi kép ne hagyd szó nélkül

21L

2013. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan nagy bűn?
2013. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 QueenRavenna ***** válasza:
Engem is szólítottak Izabellának pedig Gabriella vagyok.
2013. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ez csak megszokás.
2013. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is sikerült ezt meglépnem. Egy hosszú kapcsolatnak lett vége, és egy kis szünet után összejöttem egy lánnyal, már találkoztunk 4-5x biztos, amikor egyszer a volt bnőm nevén szólítottam. Nem direkt volt, sőt én magam észre sem vettem, de utána ő felhozta ezt, és nem győztem bocsánatot kérni :D Lehet nála is csak véletlen volt.
2013. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

:D

én egyszer nővérem barátját hívtam az exbarátja nevén.segáz,csak a megszokás..

2013. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jaaj.. engem meg 3 hét járás után szólított az exe nevén a párom... hű, micsoda tragédia! :D jót nevettünk és kész, több mint 1 éve együtt vagyunk.
2013. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyjad ezt a "kapcsolatot" mert nem lesz neked jó vége érzelmi szempontból! Egyértelmű, hogy a volt barátnőjét akarja pótolni veled..így nincs semmi értelme tovább! Nekem is legalább 1-2 év kell hogy kiheverjem a szakítást és addig nem is randizom és nem is vágok bele semmi komoly randizós szerelmi kapcsolatba csak szexuálisba! Mert Eszter a favorit még és minden lányban őt keresem csak azokat nézem akik hasonlítanak rá! Becsapni meg csúnya dolog bárkit is! A barátod még nincs Ritán túl ez egyértelmű!
2013. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9.

Te olyan buta vagy :D fájdalmas olvasni amit itt összehordtál.

A srác szimplán megszokásból köszönt így.Azt se figyelte mit mond.

2013. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!